0   

zoki61 @zoki61 30. Apr 2004, 12:50

Naprošam vse, ki imajo kakršnokoli možnost, dobiti slovenska navodila za digitalni fotoaparat NIKON D70, da mi pomagajo. Navodila sem pripravljen tudi plačat (po dogovoru). Vse obiskovalce foruma resnično lepo prosim za pomoč. Za vaš trud se vam vnaprej zahvaljujem.
 0   

Deno @Deno 30. Apr 2004, 14:20

Hehe, plačati ravno ni treba, ker sem ti našel v parih minutah. Upam, da bo v pomoč.

POVEZAVA

Je PDF, velikost pa malo pod 20mb, tako da priporočam, da si prvo shraniš na disk, drugače ti bo sto let odpiralo.
 0   

slowenien @slowenien 30. Apr 2004, 14:36

Na tej povezavi bi se dalo kmarsikaj najt samo jaz ce napisem samo prvo recimo http://www.nikon-euro.com/ ne najdem nic verjetno pa je navodil gor za vse ce se ne motim :?
 0   

Pele @Pele 30. Apr 2004, 14:38

Jaz ne vem a ne znate brat.
Citiram:
dobiti SLONEVSKA navodila za digitalni

Angleška že ima saj verjetno ni kupil ukraden aparat.
 0   

Deno @Deno 30. Apr 2004, 14:39

Za vse od Nikona se najde, ja =) Samo malo je treba iskati.
 0   

slowenien @slowenien 30. Apr 2004, 14:42

Jaz ne najdem tam nic zanima pa me vse ce ne druga za arhiv 8)
 0   

Deno @Deno 30. Apr 2004, 17:21

Če rabiš recimo za D70, kot v tem primeru, greš na www.nikon-euro.com, izbereš državo (jaz sem dal Britanijo), potem pa dobiš neke vrste search (anwsers). Prvo izbereš Product, v tem primeru, Digital SLR > D70. Potem v Category izbereš "Manuals and Guides", na koncu pa še vpišeš "D70 Manual". Na prvem mestu bo D70 User Guide.. Najbrž je isto za vse ostale aparate.
 0   

slowenien @slowenien 30. Apr 2004, 17:24

Ja ne vem bom probal jas sem na filmu in me zanima F2 in F3 8)
 0   

zoki61 @zoki61 1. Maj 2004, 14:54

Ja "deno" hvala za pomoč. Tukaj kot pišeš res najdeš angleška navodila v formatu pdf in še kaj uporabnega. Če si pa dobro prebral mojo prošnjo jaz potrebujem "SLOVENSKA NAVODILA" za omenjeni aparat. Ponovno prosim za pomoč, če ima kdo navodila v slovenščini za omenjeni aparat (NIKON D70) sem jih pripravljen plačati ali se kakorkoli drugače odolžiti.
 0   

slowenien @slowenien 1. Maj 2004, 15:24

Pomojem niti ne obstajajo razn kaksn kratek prirocnik napisan z desetimi besedami v katerih ponavadi pise.....hvala za nakup se priporocamo hehe......jaz sem tud slab anglez pa mi je vse jasno tako da potrebe po slo navodilih ni 8)
 0   

zoki61 @zoki61 3. Maj 2004, 11:34

Navodila precej obširna obstajajo-imam zanesljivo informacijo, vendar jih uvoznik Nikona za Slovenijo ne daje - oziroma proda, razen za tiste kupce, ki so aparat kupili pri njih. Težava z angleškim in nemškim jezikom pa je velika predvsem v poglavjih o finih nastavitvah in dodatnih menijih za omenjeni aparat. :oops:
 0   

slowenien @slowenien 3. Maj 2004, 11:51

To je tak in tak nasplosno znano da teh navodil trgovci ne dajejo saj jih jaz tud nebi ce bi bil trgovec.Sicer pa pametna glava hitro skapira 8)
 0   

zoki61 @zoki61 6. Maj 2004, 17:03

Maš prav! A vseeno ali ve kdo kaj novega glede navodil?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati