0   

itak37 @itak37 11. Maj 2004, 13:18

Zivjo,

a mogoce kdo pozna kodo za popust pri nakupu na fotodiskont.com?
A je ta koda ista za vse uporabnike?

Hvala in LP
 0   

tim @tim 11. Maj 2004, 14:06

Ce kupujes pri fotodiskontu, ko bos dobil domov paket preveri kaj vse so ti zaracunali, pa ce se niso drzali dogovorjene cene... smile Pa seveda povej če se je niso... smile
 0   

itak37 @itak37 11. Maj 2004, 14:57

A se to dogaja?
A ima ze kdo slabe izkusnje s fotodiskontom?

LP
 0   

tim @tim 14. Maj 2004, 00:05

Jah meni so 600SIT za izdelek preveč zaračunali... pa potem še 200SIT preveč za poštnino... Samo sem jim mail poslal da naj malo razjasnijo situacijo, pa so potem odpisali pa rekli, da moram poslat stevilko racuna, da mi bojo nazaj nakazali tisti dnar... Ce se pa ne bi zbunil bi pac zasluzli... smile Tak da ko bos kupo moras malo preverit racun, pa ce se niso drzali tiste cene, ki so ti jo rekli, ko si naroco...
 0   

itak37 @itak37 14. Maj 2004, 09:44

Hvala za opozorilo,

bom dobro preveril racun pa vas obvestil, kako je slo...

LP
 0   

denis303 @denis303 14. Maj 2004, 10:14

tim je napisal/a:
Jah meni so 600SIT za izdelek preveč zaračunali... pa potem še 200SIT preveč za poštnino... Samo sem jim mail poslal da naj malo razjasnijo situacijo, pa so potem odpisali pa rekli, da moram poslat stevilko racuna, da mi bojo nazaj nakazali tisti dnar... Ce se pa ne bi zbunil bi pac zasluzli... smile Tak da ko bos kupo moras malo preverit racun, pa ce se niso drzali tiste cene, ki so ti jo rekli, ko si naroco...

Jaz sem že dosti naročal pa nikoli problema.
Se zgodi, da zgrešijo. Kar pa se poštnine tiče, če kupuješ z "odkupnino" si vzame pošta še par100 tolarjev za nakazat nazaj denar. Torej to nima veze z trgovino ampak z pošto. Če so večji zneski, vzame pošta še dodatne 4%.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati