0   

Tom @nikonF80 13. Maj 2004, 07:47

Včeraj sem si snel z neta program Nikon Capture 4.0, da bi lahko v D70 vnesel "custom tone curves ". Toda, ko sem program odzipal, ga nikakor nisem uspel naložiti na računalnik, vedno je javilo napako. A je imel že kdo podobne težave? a se ga da inštalirati samo z originalnega CD-ja? Baje se Nikon Capture dobi zraven D100, D70 pa zvisi :evil:
 0   

lipak @lipak 13. Maj 2004, 15:00

Meni je uspelo brez problemov nalozit Nikon Capture. Prvo sem nalozil 4.0, potem pa se upgrade v 4.1.0.
Z neta sem potegnil vec verzij a ze s prvo nisem imel tezav. Prilozeno je tudi navodilo za Crack (Serial for Nikon Capture4: CAB RAG FEDS COED

2. Dodatno
Serial nr. CAB RAG MURK MARE

Install Nikon Capture 4.0 first, don't restart computer,
start the program,
enter serial nr,
close programm,
install 4.1 Update,
restart computer.

Nikon d70 serial nr. 5001767 )

Po zagonu programa mi javi, da "No camera was found". Cez nekaj mesecev mislim, da tudi tega opozorila ne bo vec.
p.s. Imas kaksne pripombe na D70 ?
p.s.p.s. Kje nabaviti najceneje D70 ?

lp
 0   

Tom @nikonF80 13. Maj 2004, 15:04

na D70 nimam pripomb, jaz sem ga vzel pri Foto Beseničar, tud jaz sem potegnil dol dve verziji nikon-usa in nikon-asia, pa mi nobena verzija 4.0 ne dela cry
ne vem ali je imel kdo pri D70 v kitu nikon capture 4.0 ali jih ima samo D100 priložene? jaz sem v kitu dobil nikon view.
iz kje si pa ti dol vleku nikon capture :?
 0   

Tom @nikonF80 13. Maj 2004, 15:11

a se komu sanja, a bi moral najprej odstraniti nikon view in šele nato naložiti nikon capture :evil:
 0   

rado @rado 13. Maj 2004, 15:25

A iz tega programa prenes tudi kaj na aparat ,potem boš moral verjetno najti evropsko verzijo ,vsaj jaz sem imel podoben problem z upgradom za minolto ,ker je moja kupljena v Ameriki se evropski ni dal naložit z ameriškim pa ni bilo problema obstajale so pa prav tako tri verzije ameriška azijska in evropska.
 0   

Tom @nikonF80 13. Maj 2004, 15:27

mislem, da to ni problem, ker so vsi D70 delani enaki po vsem svetu, sploh pa nikon europe nima za dol snet nikon caprute 4.0 sleep
 0   

rado @rado 13. Maj 2004, 15:33

Tudi minolte so povsem enake tako funkcijsko, kot po izdelavi, je pa v čipu neka koda ,ki se razlikuje po tržiščih.Poišči kakšen forum o nikonu sigurno poteka kakšna razprava o problemih, ki jih imaš.
 0   

slowenien @slowenien 13. Maj 2004, 15:37

Jaz o teh programih pojma nimam samo mi pa je delal en navadni scaner z nikonovim softwarom od nikon scana 4000 ed al kaj je ze.Pa to dvoje nima veze niti malo tak da bi tud tebi moglo delat ce ne pa zabrisi vse dol pa na novo vse skup ce pol nebo delalo pa cez okno saj to je potrosna roba ehhe
 0   

Tom @nikonF80 13. Maj 2004, 15:42

to nameravam
 0   

lipak @lipak 13. Maj 2004, 17:59

Nikon Capture sem nasel na eMule. Kot ze receno - deluje.
Le se D70 mi manjka !

p.s.
Malo heca "Jaz tebi Capture ti meni D70 ?!??!?!"

p.s.p.s.
Vsaj za nekaj dni !?!?!?

pa brez zamere

lp
 0   

Tom @nikonF80 14. Maj 2004, 07:48

:lol:

saj ni problem v craku, problem je v instalaciji programa na moj računalnik. včeraj sem probal vse, najprej dol vrgel nikon view, pa nisem uspel dat gor nikon capture, tko da sem obupal
 0   

zoki61 @zoki61 20. Jun 2004, 12:06

Ne vem v čem je problem-meni gre instalacija popolnoma normalno in tudi nadgradnja. Mogoče je kaj narobe s tvojim računalnikom (software ali kaj drugega), res bi ti rad pomagal a ne vem kako.
ŽIVLJENJE NI POTICA!!!
 0   

Florijan @florijan 28. Jun 2004, 20:17

nikonF80 je napisal/a:
na D70 nimam pripomb, jaz sem ga vzel pri Foto Beseničar, tud jaz sem potegnil dol dve verziji nikon-usa in nikon-asia, pa mi nobena verzija 4.0 ne dela cry

Nikon Evropa dovoli snemanje Capture programa, če mu poveš serijsko od svojega ?? aparata (ni nujno D70, tudi 5700 je dovolj). Dobiš trial verzijo. Potem pa ji samo ob zagonu poveš crack, ki je bil zgoraj povedan. Ni pa nič pretresljivega napram Nikon view-ju.

Povej mi, če so tiste govorice o nepravilnem ostrenju resnične (D70) in če je res, da so vsi portreti jasni na vratu, namesto na nosu in licih. In če je res, da se ne da nastaviti tako, da bi bile na sliki jasno vidne n.pr. fine gubice na obrazu. Hvala. Florijan

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati