0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 3. Feb 2007, 18:40

Danes sem se zjutraj odpravil na Slivnico z namenom, da pofotografiram Cerkniško jezero. Zgoraj je bilo lepo in... nene ne bom dolgovezil...
Upam da si bo kkšn vzel cajt pa si te fotke mal ogledal in jih skritiziral oz. pohvalil.

Meho pardon k sm te pozabu poklicat!
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

gasper trampus @gtyrant 3. Feb 2007, 18:44

4 in 5 thumbsup thumbsup
Musick ta kill for !!! ....
 0   

Lenart Senica @lenyn 3. Feb 2007, 18:47

bravo
 0   

Hakan @Hakan 3. Feb 2007, 19:04

2 in 5 sta nore......
hudo je thumbsup thumbsup
 0   

T @kookie 3. Feb 2007, 19:10

lepe slike thumbsup
a mi lahko na PM sporočiš kako se pride tja gor, ker se tud jz lotevam izleta nad cerkniško jezero, pa ne poznam tistih koncev? tnx.
 0   

Klemen @DkleMAN 3. Feb 2007, 19:22

jup 4 in 5 sta best grin supr
 0   

Marjan Krebelj @Nikio 3. Feb 2007, 19:28

lepo lepo grin
[url=http://my.opera.com/Nikio/blog/][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Blog[/color:2222f2fe55][/url][/size:2222f2fe55] - [url=http://photo.net/photos/marjan][size=11:2222f2fe55][color=darkred:2222f2fe55]Portfolio[/color:2222f2fe55][/url][/size
 0   

Denis Ferlič @DenisF 3. Feb 2007, 21:15

2 in 3 sta mi full všeč, lepa reportaža. Kar tako naprej...

lp
 0   

Zvonimir Barišin @AdriaticStorm 8. Feb 2007, 02:02

Izvanredne fotografije!!! Bravo!
thumbsup thumbsup
 0   

M_M @M_M 8. Feb 2007, 23:57

Lepa pokrajina in ql fotke. Nekaj je sicer prežganih devilish Probaj s kakšnim polarizatorjem, če ga še nimaš.
[url]http://matjazmercnik.net[/url]
 0   

Dan @db_ 9. Feb 2007, 01:00

Kapo dol!
Super
 0   

Bojana Šavelj @Avrora 12. Feb 2007, 14:18

Lepe so, 6 mi je pa najbl ušeč.

sunny
Motor je duša človeka. Človek brez motorja, je človek brez duše.
 0   

Peter Zakrajšek @FotoPritisk 12. Feb 2007, 15:45

lp

2., 5., 6., 9. So mi kar zanimive, kar se tiče ostalih so pohvalne samo se dobro vidi modra barva ki je zelo značilna za Canon, kar je po moje zelo moteče!

le tako naprej

fotopritisk
 0   

T @kookie 12. Feb 2007, 17:20

fotopritisk, drugič pritisni alt + F4, pa bo za vse manj moteče. thumbsup
 0   

Aljaz @duc 12. Feb 2007, 19:05

kookie je napisal/a:
fotopritisk, drugič pritisni alt + F4, pa bo za vse manj moteče. thumbsup

Rofl Rofl Rofl

super fotke ziza, pohvalno, tudi mene zanima mal ta konec slovenije in ce bi se dalo, ce mi lahko napises malo, kako se do kam pride, ce se ti da ?

bravo thumbsup
 0   

Peter Zakrajšek @FotoPritisk 13. Feb 2007, 10:56

fotopritisk, drugič pritisni alt + F4, pa bo za vse manj moteče.

kookie, pač obstajajo ljudje na tem svetu, ki prenesejo samo pozitivna mnenja. Kritika je lahko zelo lepa vspodbuda, je pa tvoj problem če se najlažje odklopiš in tako pozabiš na vse. Nisem rekel da fotke niso dobre, najbrš si spregledal , da sem napisal le tako naprej! Seveda vsak vidi samo tisto kar sam želi, zato pa je tako da je najlažje pritisnt alt+f4, mar ne. Glede na to da Ziza poznam me njegovo delo navdušuje in kritika ni negativna. Tako ali tako pa na teb portalu ne sme nobeden podati nobene kritike, ker je potem ožigosan za slabiča. No še naprej bom podajal mnenja kot jih bom želel, ker vem da s tem ne oškodujem nobenga in še enkrat MNENJE NI NUJNO, DA JE NEGATIVNO, je pa stvar posameznika kako to vidi, PROBLEM!!!?

lp
 0   

Hakan @Hakan 13. Feb 2007, 12:14

FotoPritisk je napisal/a:
fotopritisk, drugič pritisni alt + F4, pa bo za vse manj moteče.

kookie, pač obstajajo ljudje na tem svetu, ki prenesejo samo pozitivna mnenja. Kritika je lahko zelo lepa vspodbuda, je pa tvoj problem če se najlažje odklopiš in tako pozabiš na vse. Nisem rekel da fotke niso dobre, najbrš si spregledal , da sem napisal le tako naprej! Seveda vsak vidi samo tisto kar sam želi, zato pa je tako da je najlažje pritisnt alt+f4, mar ne. Glede na to da Ziza poznam me njegovo delo navdušuje in kritika ni negativna. Tako ali tako pa na teb portalu ne sme nobeden podati nobene kritike, ker je potem ožigosan za slabiča. No še naprej bom podajal mnenja kot jih bom želel, ker vem da s tem ne oškodujem nobenga in še enkrat MNENJE NI NUJNO, DA JE NEGATIVNO, je pa stvar posameznika kako to vidi, PROBLEM!!!?

lp

dej ne kompliceri...........mal zajebancije pa more bit
 0   

Peter Zakrajšek @FotoPritisk 13. Feb 2007, 12:18

thumbsup thumbsup
 0   

tomaž @mju 13. Feb 2007, 12:24

lp

2., 5., 6., 9. So mi kar zanimive, kar se tiče ostalih so pohvalne samo se dobro vidi modra barva ki je zelo značilna za Canon, kar je po moje zelo moteče!

le tako naprej

fotopritisk

Za canon je značilna modra barva ??

Jaz sem vedno mislil, da to nikona matra upset

No, fajn sigh

zelo fajn reportaža, šeee
 0   

Hakan @Hakan 13. Feb 2007, 12:27

mju je napisal/a:
lp

le tako naprej

fotopritisk

Za canon je značilna modra barva ??

Jaz sem vedno mislil, da to nikona matra upset

No, fajn sigh

zelo fajn reportaža, šeee

np......ma nikon bolj naravne barve, ne tolk digitalne

so mi barve veliko lepše pri nikonu, ampak to še ni razlog, da se odločiš za nikona thumbsup thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati