0   

Miha @mauss 3. Mar 2007, 18:39

zaradi takih oglasov (zgolj za primer) se mi ne da čez mejo lazit.

ima kdo kakršnekoli izkušnje?

pravi(jo), da je garancija Slovenska, vse novo, zapakirano, dobava 3 dni, itd...
thx
 0   

iztok @izo 3. Mar 2007, 18:54

hja, no, v tujini dobiš 30d že za cirka 950 evrov, če prav vem. in verjetno je to od gor..
 0   

Peter Atanackov @Geo 3. Mar 2007, 19:02

Res je, mene je kar malo sokiralo tole, ker se spomnem da je pri nas 400d kit bil 1000 € pred enim mescem.
 0   

iztok @izo 3. Mar 2007, 19:07

kr naj gre dol, hehe, bo prej moj (al pa bom 40d prej dočakal).
 0   

Miha @mauss 3. Mar 2007, 19:20

za to se borimo...

o 40D žal še nič konkretnega, vsaj glede datumov, tko, da ga zgleda še nekaj časa ne bo.
 0   

JurijVM @JurijVM 4. Mar 2007, 15:24

Poglej ime uporabnika, ki ga prodaja in ti bo vse jasno: Dojčland smile

Jurij
 0   

miskolin @miskolin 4. Mar 2007, 16:38

zanimivo, že jaz sem gledal tele uporabnike bolhe, ki prodajajo zadeve, pa sm na vsakega mal kliknu in pogledov kaj vse prodajajo... jao!!!! nekateri majo čez 5 strani zadev ki jih trenutno prodajajo... in med njimi tudi ta uporabnik dojcland.
zdj me pa zanima a to folk v nemčiji kupi (mogoče prek ebaya) in potem tle dražje prodaja a kaj je fora? Na ebayu 350d prodajajo po 400€ + kit pa še kšne dodatne baterije itd... pa če bi že nabavlov (sam bi namreč rd presedlov v slr) a se sploh splača s tem zafrkavat pa rabljene od ne vem kod kupovat a se kupi lepo v trgovini in je mir?
sem že hotu sam en tak topic odpret pa sem zdej sem napisal.
 0   

Hakan @Hakan 4. Mar 2007, 17:21

to so pomoje različni prodajalci, ki uvažajo iz tujine: primeri so ta dojcland, ico, drzni(to niso popolna imena, mislim da imate zadnje dva še neke številke zraven)....itd. thumbsup
 0   

steppenwolf @steppenwolf 4. Mar 2007, 17:39

Jaz sem pri enem takšnem kupil tv. Zelo zadovoljen - imam daljšo garancijo kot pri nas, precej sem prihranil. Možakar je bil prijazen in korekten. Za sedaj nimam nobene negativne pripombe, lahko samo priporočam! Sem pa v pogovoru izvedel, da naredi več fur na teden do Muenchna in nazaj. Tako, da mu to predstavlja (po mojem mnenju) kar dober dohodek.

LP
 0   

miskolin @miskolin 4. Mar 2007, 19:41

pol mislte, da ni bojazni pr kakšnemu od takih kupt? dejansko mi je smešno, da bi lahko dobil eos 350d body za 400-500€, svojga canona s3 is bi pa tut prodal za okol 400€... ena kolegica je rekla da ga kuj kupi če bi prodal... a se mi splača? rd bi šov na dslr, vem pa da so objektivi dragi.... kaj bi na mojem mestu naredili... nisem tak da bi se silil v svet zrcalno refleksnih ampak si to že nekaj časa želim... res pa je da bom moral dati precej denarja za to, če bom hotel priti do takih mm na objektivu kot sem bil vajen pri s3, ki ima 12x zoom.
res pa je da sem začetnik in da nebi rad takoj kupil neke hudo dobre mašine, ki je nebi znal izkoristiti, ampak bi se počasi navajal in uvajal v svet fotografije. za to pa je mislim da eos 350d čez glavo... edino kakšen objektiv bi priporočali za zmerno ceno, za popotno fotografijo, pa za slikat utrinke v naravi?
biggrin
 0   

steppenwolf @steppenwolf 4. Mar 2007, 22:29

Hja neke posebne bojazni ni, konec koncev dobiš poštemplan račun. Edino v primeru uveljavljanja garancije imaš nekaj sitnosti, ker moraš gor peljati kupljeno. No, jaz sem se zmenil kar s prodajalcem, da mi bo pomagal to reševati, če bo kaj narobe. je pa res, da to ni 100% in na koncu lahko ostaneš sam in se zafrkavaš s potjo na sever...

Kar se tiče dslr-ja. - če te je fotografija resno zagabila, je to edina prava pot. vsaj meni se je pokazala amerika, ko sem začel z dslr-jem fotkat. Kar se tiče objektiva, pa ti težko svetujem, ker canon-a ne poznam toliko... Baje je še kar solidna sigma 17-70 za svoj denar, in imaš še kar dobre makro možnosti itd. Potem ti manjka še en teleobjektiv. Kaj točno, pa zopet naj kdo drug napiše! Pa videl sem, da jih dosti hvali poceni 50 / 1.8. Je pa precej specifičen objektiv, brez zoom možnosti...

LP
 0   

Alen Salamun @alien2108 11. Mar 2007, 16:32

Dokler bo roba v SLO tudi do 30% drazja se splaca vse narocevati iz EU. Postnina tako pride tam 20EUR pa kaj je to pri zadevi ki stane 700EUR namesto pri 900EUR pri nas v SLO.

Prakticno nicesar za fotografijo se nisem kupil pri nas (razen rabljeno). pridem v trgovino, recem OK, hocem boljso ceno, to je vendar XYZ takoj cez mejo pa recejo "ne negre...blablabla", odgovorim "Hvala za neprijaznost in Ebay all the way".

Nic se bat v tujini kupovat.
 0   

Marko Štamcar @MarkoStamcar 11. Mar 2007, 20:59

Jaz sem enega od svojih objektivov kupil od takega tipa preko Bolhe, dobil sem ga za 40.000 bivših SIT manj in to z računom ter poštempljanim garancijskim listom, kar pri Canonu zadostuje za uveljavljanje garancije. Skratka - pri nas imajo retail prodajalci kar precej navite cene, zato se stvari nad 1000 € ne splača kupovat.
 0   

Miha @mauss 15. Mar 2007, 13:05

...dobil naročeno v obljubljenem roku, dostava na dom, plačilo po povzetju (in po pregledu), prijazen možakar, poštempljana garancija - uveljavljiva v Sloveniji.

na tak način sem za 30D in grip dal cca 400eu manj kot pri nas!
( http://www.bolha.com/oglas1699127 )

toplo priporočam!
 0   

Pele @Pele 15. Mar 2007, 16:43

Uporabnik je registriran tudi na slo-foto in sicer pod vzdevkom mrv.
 0   

Peter @ElektriCar 15. Mar 2007, 17:30

Jaz sem pri njem naročil enkrat Canona 30D in drugič objektiv 17-55 2.8 IS in sem bil ful zadovoljen: hitra dostava (fotiča mi je dostavil celo na dom), potrjena garancija z računom, skratka vse kot more bit. In jasno, tako ugodna cena, da se mi samemu niti slučajno ne bi splačalo vozit v tujino.
 0   

mrv @mrv 16. Mar 2007, 09:50

Pele je napisal/a:
Uporabnik je registriran tudi na slo-foto in sicer pod vzdevkom mrv.

lol haha to ziher nisem jaz ker jaz ne ponujam stvari ki jih nimam, poglej si vse oglase dojčland nobene original slike, mislim da tudi telefonske ni, sama high tech roba po low budget cenami

artiklov prodajalec itak nima nič ker jih naroči sigurno, cene pa itak niso poceni, le kvari realne cene

drugač pa eos 30d kit stane 1017€
http://www.evendi.de/preisvergleich/Produkte/108907.html

jaz si vse kupim iz nemčije za nekonkurenčne cene

polek tega če bi stisnil spodaj na www v mojem profilu bi prišel na mojo spletno stran in iz nje tudi do mojega accounta na bolhi. to bi lahko kot moderator na forumi vedel

sram te je lahko idi v kot stat in jokat pa se sramuj in bodi fauš da sn si kupo novega eosa400Kit z 4gb kartico in tamron 55-200 za 600€ pa seveda z računom. nemci majo preveč stvari in preveč denarja.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati