0   

ervinm @ervinm 25. Mar 2007, 20:56

1. Nujno potrebujem obroček za pritrditev objektiva Canon 80-200/2,8 L na monopod oz. stativ. Na servisu se ga ne da več dobit. Mogoče kdo ve če paše na ta objektiv obroč iz kakšnega drugega objektiva? Ali ga ima kdo od vas in ga ne uporablja?

2. Mislim, da sem v eni od prvih številk revije e-fotografija zasledil sliko dvoranskega prvenstva v gimnastiki. Slikan je bil športnik, kako skoči čez kozo vendar je bilo na eni sliki več različnih posnetkov (položajev) tega športnika. Zanima me, kako lahko naredim podobno fotko?

Lepo prosim za odgovore.

LP, Ervin
 0   

Lenart Senica @lenyn 25. Mar 2007, 20:59

na tisti fotki je ogabe sprobavu 1D mk II (N?). in je prožil rafal 8posnetkov na sekundo. in vse skup zlepil.
za to rabiš aparat z velikim številom posnetkov na sekundo in mogoče stativ, potem pa zlepiš vse fotke... se motim?
 0   

Tilen @Tilen20 25. Mar 2007, 21:06

za prvo vprašanje pa išči odgovor pri kakšnem strojniku, ti doma naredi po meri pa je biggrin
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]
 0   

ervinm @ervinm 25. Mar 2007, 21:56

leny- potrebujem nekaj bolj konkretnega.
 0   

Tilen @Tilen20 25. Mar 2007, 22:00

v potoshopu slike postaviš v vrsti (začetka proti koncu), nato pa od druge slike dalje obrežeš okoli osebe biggrin
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]
 0   

Lenart Senica @lenyn 25. Mar 2007, 22:11

ervinm, js ti obdelave ne bi znal povedat.
bi se pa lotil zadeve tako.

stativ, program Manual, mogoče celo ročno ostrenje, rafal.
js mam 5fps mogoče bom kdaj poskusil smile
 0   

Hakan @Hakan 25. Mar 2007, 22:45

lenyn je napisal/a:
na tisti fotki je ogabe sprobavu 1D mk II (N?). in je prožil rafal 8posnetkov na sekundo. in vse skup zlepil.
za to rabiš aparat z velikim številom posnetkov na sekundo in mogoče stativ, potem pa zlepiš vse fotke... se motim?

stativ je obvezen. Mora biti dober stativ, ki se ne premika kajti jaz bi tako naredil, da bi potem samo združil slike v CS2. Pol pa mau levelsi pa to sranje da se lepo usede pa si na konju. thumbsup

Sam še enga rabiš k bo kozo naskakvol devilish
 0   

ervinm @ervinm 26. Mar 2007, 19:56

Za samo slikanje me ne skrbi preveč, manj jasna mi je kasnejša obdelava v CS2. Potreboval bi kakšen nasvet po korakih, kar se tiče obdelave.
 0   

primoz75 @primoz75 26. Mar 2007, 20:02

ervinm je napisal/a:
Za samo slikanje me ne skrbi preveč, manj jasna mi je kasnejša obdelava v CS2. Potreboval bi kakšen nasvet po korakih, kar se tiče obdelave.

ha ha

malo poguglaj

ali misliš da ti bo tu folk pisal kako sekvence skupaj lepit?

grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati