0   

Peter Bernik @Noob 8. Apr 2007, 18:48

Rabati so kar zanimivi, vse do 150 evrov klik. Sam bi v kombinaciji 5D+135L privarčeval 200 evrov. Na objektive je nasploh bolj slab popust, še najboljši za 35 1-4L - 150 evrov.

Naše države seveda ni na listi, ampak mislim da bi morala kategorija other veljati za nas...Kdor kupuje zunaj pa itak najde željeno državo...
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Martin Peca @mPECA 8. Apr 2007, 19:25

p.... proklete canonove... ko sm kupoval body in vse je glih šlo mimo... zdej pa ko sm glih kupil par novih stvari pride spet ta cashback... ://

mater.... sleep
 0   

Peter Bernik @Noob 8. Apr 2007, 19:58

Ja če so nas že z najavami nategnili kot zajce (vsi smo pričakovali bistveno več za dvojno obletnico), se nam poskušajo vsaj tako odkupit...bolje kot nič.

mPECA, spij dva za živčke, pa bo grin .
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Tadej @Neptune 8. Apr 2007, 22:16

Pri nas cashback ne velja, sem preveri pri Canonu Slovenija. Bo treba kar čez mejo.
 0   

milosh @milosh 8. Apr 2007, 23:25

jst sm pa kupu 30d in mam se star cashback gor ki velja do 31.1.07 smile
 0   

Ime Priimek @dunda 9. Apr 2007, 05:20

Jaz sem Canonv Cashback že dvakrat prav prijetno izkoristil ... thumbsup
Je pa res, da kupujem v Avstriji, žal na našem trgu ne velja.
 0   

Tadej @Neptune 9. Apr 2007, 07:46

Noob je napisal/a:
Na objektive je nasploh bolj slab popust, še najboljši za 35 1-4L - 150 evrov.

Na 70-200 f/2.8 IS je popust 200€.... ampak ti nisi za zoome biggrin biggrin biggrin

@Dunda: Kje pa kupuješ v Avstriji?

LP
 0   

Ime Priimek @dunda 10. Apr 2007, 04:30

Neptune je napisal/a:

@Dunda: Kje pa kupuješ v Avstriji?

LP

Večinoma pri Majdiču v Celovcu. Tisto, kar imajo na spletni trgovini je običajno precej ugodno, pa še blizu je.
In veljajo vse EU ugodnosti (cashback, lani še neke zastonj CF kartice in še neki DVDji za učenje fotkanja ...).
 0   

canonndale @canonndale 10. Apr 2007, 09:03

CashBack deluje pri nas in tudi velja za Slovence, ampak le za stvari kupljene v določenih državah EU!

Q. Which countries should I purchase the product in to be valid for this promotion?

A. The promotion runs in Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Czech Republic, Slovakia, Hungary and Poland. To be able to claim the cashback, the products must be purchased in one of these countries and you have to be a consumer of an EEA country (i.e. the EU, Norway, Iceland or Liechtenstein) or Switzerland.

Preverjeno deluje in je že tudi v preteklih akcijah!
 0   

Ime Priimek @dunda 10. Apr 2007, 09:06

Canondale - saj tako mislim cashback. Sem rezident Slovenije, kupil pa sem v Avstriji. Potem pa mirno operiraš - navsezadnje je celoten Canonov komplet kar ugoden - ugodna cena pri nakupu, pa še takšne ugodnosti ...
 0   

iztok @izo 10. Apr 2007, 09:09

hmm, 30d se zdi vedno manj metafizičen, hehe. še plačo počakam..
 0   

Ime Priimek @dunda 10. Apr 2007, 09:14

izo je napisal/a:
hmm, 30d se zdi vedno manj metafizičen, hehe. še plačo počakam..

Če povem po pravici, sem sam z njim zelo zadovoljen. thumbsup
 0   

iztok @izo 10. Apr 2007, 09:19

vrjamem, mislim, da bo bo kr fino nadomestu 300d, če ga bom nabavil seveda.
kako pa dobiš tistih 100 evrov nazaj, filmček kaže, kot da šele doma nek račun pošlješ nazaj, da to banka kasneje nakaže nazaj, al v tem smislu.
http://canonlensacc2007.onlinerebates.com/howtoclaim.aspx
ne bi bilo lažje se kr v štacuni zmenit za 100 evrov "skonto", pa mir?
 0   

Ime Priimek @dunda 10. Apr 2007, 10:00

Verjetno je tako lažje rešiti pri takšnem gigantu.
Važno, da potem uživamo v fotkanju devilish
 0   

milosh @milosh 10. Apr 2007, 10:09

izo kokr jst stekam ta cashback je fora v vecini da kups pac se eno stvar vec smile

sm pa jst bil na istem kot ti, pred dvemi tedni sm 300d zamenjal za 30d smile
 0   

iztok @izo 10. Apr 2007, 10:16

no, fajn, upam da si zadovoljen. pa vtise kr lepo pod fotoaparate napisat in ne samo v dveh besedah, prosim. ko grem gledat mnenja za 30d, je samo oh in sploh, o dejanski uporabi je samo chipsu uspelo izustit kaj za potencialnega kupca koristnega.
ok, back to subject:
se pravi, imam potem 100 evrov plusa za kaj drugega kupit, al kako? dunda sem pač tako razumel, da je dobil v obliki popusta pr majdiču (najbrž bi tudi sam tam kupil, sem že kr nekja robe gor vzel, pa ne samo foto).
 0   

milosh @milosh 10. Apr 2007, 10:33

nism ga se kej prevec uporablu, ubistvu sm sam ene parkrat fotku, ker mam trenutno vec kamero v roki (sluzba) pa na faksu mam lih serijo izpitov.
sm ga pa kupu ker sm 300d dobr prodal (dokler se ga se da) in tole masinco sm dubu za 950eur (body), ubistvu sm dubu 30d body, grip in TC-80N3 (sprozilec z intervali,..) za 1180eur, pr nas so mi pa body ponujal za 1250eur (to ceno bi lahko vrjetn se mal zbil)
zaenkrat se mi je se tesko navadt na dva kolescka, pa izbiro fokusnih tock, k mas clo svoj gumb smile drugac je pa ze sama stvar cist drugacna k jo v roko primes, ni vec cakanja da buffer shran fotke, da pise na enkrancku busy ko hocs pogledat fotke, lcd je res ogromn napram 300d pa seveda spot merjenje, k mi je zdej ratalo skor nuja
 0   

Ime Priimek @dunda 10. Apr 2007, 10:36

Tako poceni pa ne boš prišel skozi coldshower

Mogoče sem bil nejasen (se opravičujem) - do popusta si upravičen pri naslednjem nakupu. Tako, da 30-tki lepo pristoji 580 EX, pa kakšen primeren objektiv devilish

Malo offtopic:
O 30tki je že toliko napisanega, da nimam kaj dodati. Meni deluje kot mora, pravzaprav sploh ni nič takšnega, kar ne bi pričakoval ali vedel. Bistveno je, da je zadeva zanesljiva, da ima kvaliteten senzor in procesor, da je način uporabe podoben tvojemu razmišljanju, da je dovolj podpore in dodatne opreme ...
30tka vse to ima. In deluje kot mora.
Seveda pa se danes preveč posvečamo tehniki (in potrošništvu), premalo pa sami fotografiji, kompoziciji, svetlobi ...
Sicer pa sem tudi sam naredil korak iz 300tke.
 0   

iztok @izo 10. Apr 2007, 10:43

še kak teden ga nucaj, pa izpite nardi, hehe, potem pa lepo vse to, kar si napisal in še kaj več, sem napiši
https://www.slo-foto.net/fotoaparati/Canon/EOS_30D
ja, sam pozabil, da ima 30d drugačen vtikač za sprožilc, bo tudi to treba očitno zamenjat.. škoda, kr tist vtič na 300d ipd je klacična "mala banana", ki jo dobiš povsod, ni porblem kak podaljšek nardit ipd, recimo, pa tudi poceni je vse.
kolk si pa kaj za 300d dobil, če ni skrivnost, kr sploh ne vem, če bi ga prodal, bi ga imel lahko za widw shote, recimo, ko se ti mudi, čeprav po drugi strani imaš gužvo v torbi, pa kak evro mi še manjka za vse skupaj..
 0   

milosh @milosh 10. Apr 2007, 11:22

400eur z gripom, kit objektiv pa ene par drobnarij (dalinc, baterije,...)
ja ta ma cist drugacn konektor to zicno sprozilo, jst sm ga dubu za 80eur, pr nas je pa 125eur tko da se mi ga je splacal kupt, ma ful enih moznosti tko da bo treba se mal eksperimentirat

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati