0   

Žiga Ropret @Ropret 20. Apr 2007, 12:27

Uporabil sem iskanje ampak nisem nasel podobne teme grin tako, da se opravicujem, ce ta ze obstaja.

Odlocam se med tem dvema fotoaparatoma. Ker imam canon s1 is, mi je programsko(meniji) 350d bolj pri srcu. Ko pa sem imel v rokah d70, je moja zagretost za 350d upadla. Na zalost nisem mogel testirati kateri mi bolj ustreza in tudi nikogar ne poznam, ki bi mi lahk posodil za "test".

Zanima pa me kateri se mi bolje izplaca. Vem da imata oba2 fotoaparta ze naslednika ampak sem se osredotocil na 350d in d70. Ce bi se odlocil cakati, da cene padejo bom se dolgo obsojen na s1is sad

Kako je glede nakupov in cen objektivov? Kateri ima boljso podporo?

Prosim naj ta tema ne zaide u prepir canon vs. nikon!!!
"No experiment is ever a complete failure. It can always be used as a bad example" P. Dickson
 0   

Žiga Ropret @Ropret 20. Apr 2007, 12:29

admin naj prosim prestavi v Nakupi grin malo sem zgresil podforum biggrin se opravicujem cool
"No experiment is ever a complete failure. It can always be used as a bad example" P. Dickson
 0   

Gorazd Zupančič @Zupi 20. Apr 2007, 12:30

Bi blo bol da bi mal po netu pogledal kot odpirat temo

http://www.digitalreview.ca/cams/NikonD70versusRebelXT.shtml

http://www.digitalreview.ca/cams/NikonD50vsD70SvsXT.shtml
 0   

Žiga Ropret @Ropret 20. Apr 2007, 12:35

saj je res biggrin 350d je rebel biggrin

sem brskal ampak na to pa nisem pomislil grin

vseeno pa me zanima se mnenje uporabnikov slo-foto. grin

ce sem prav videl d70 nima dodatnega gripa oz. ga ne omogoca?
 0   

misfits @misfits 20. Apr 2007, 12:36

Ropret je napisal/a:
Uporabil sem iskanje ampak nisem nasel podobne teme grin tako, da se opravicujem, ce ta ze obstaja.

opravičilo sprejeto smile
še malo poišči, mislim, da nas je bila večina za D70.
 0   

misfits @misfits 20. Apr 2007, 12:38

najdu: https://www.slo-foto.net/ftopict-7323.html
 0   

Žiga Ropret @Ropret 20. Apr 2007, 12:40

Ropret je napisal/a:
ce sem prav videl d70 nima dodatnega gripa oz. ga ne omogoca?

nic jasno. Pise vertical grip NO, potem pa spodaj slika z gripom :?
 0   

Marko @nikondigital 20. Apr 2007, 12:52

Na netu dobiš en kup boljših ali slabših gripov za D70. Jaz sem ga kupil pri nas (Hahnel) z dvema baterijama. Zadeva je všečna, moti pa seveda to, da nima vertikalnega prožila. V roko pa dobro sede in to je to (+ dobri priloženi bateriji!!!)
 0   

Žiga Ropret @Ropret 20. Apr 2007, 15:39

kaksne so pa kaj realne cene za rabljeno opremo s kit objektivom?
 0   

Jan Vrhovnik @Palkic 20. Apr 2007, 19:20

Jaz imam D70 in je super. Bolj robusten se mi zdi kot 350d in nasplošno mi je veliko bolj všeč. Glede objektivov ma canon recimo naprimer Canon 50mm 1,8 je malo bolj poceni kot Nikon 50mm 1,8 vendar je nikonov objektiv bolje grajen itd.

Moje mnenje na hitro....
 0   

Janez Šturm @jj65 20. Apr 2007, 20:32

Imel sem D70 in nisem bil nezadovoljen. Sedaj sem na posojenem S3 in je tudi zelo (beri: zelo) zanimiv. Objektivi so načelno cenejši Canon (ne vsi in težko je primerjati). Meni ergonomija ustreza nikon-ova. Pojdi v 'štacuno' in oba primi v roke pofotkaj kaj in poglej doma. Ker se boš težko odločil, vrzi kovanec. Lp J

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati