0   

metod @hvon 2. Maj 2007, 14:38

pozdravljeni...
sem nov na forumu , kupil drugi aparat ,preskok iz olimpusa 765 na canon 350d..brez slovenskih navodil;-)
mene pa zanima če ima kdo od vas slovenska navodila za ta aparat. zraven sem dobil vse razen le teh
sem že gledal na iskalniku ma nisem našel nič pametnega ,ena debata je bila leta 2005 ..
bom pa zelo vesel če se mi bo kdo javu in mi jih pomagal najt,ali pa če jih ima sam doma ,pa da bi jih prekopirali (skenirali)
lep pozdrav vsem hvon
 0   

Anze @sloveniaarmy 2. Maj 2007, 14:59

Živ

ČE posreduješ naslov ti jih lahko pošljem na sposojo.

Lep pozdrav, Anže
 0   

Oracle @Oracle 2. Maj 2007, 17:54

imam jaz! če si iz LJ ali oklice ti jih z veseljem posodim, pošiljal jih ravno ne bi, da se ne bi izgubila slučajno, verjetno bi jih pa lahko tudi skeniral in poslal v elektronski obliki!

lp, Miha
 0   

Ludwig @Ludwig 2. Maj 2007, 19:38

hvon je napisal/a:
pozdravljeni...
sem nov na forumu , kupil drugi aparat ,preskok iz olimpusa 765 na canon 350d..brez slovenskih navodil;-)
mene pa zanima če ima kdo od vas slovenska navodila za ta aparat. zraven sem dobil vse razen le teh
sem že gledal na iskalniku ma nisem našel nič pametnega ,ena debata je bila leta 2005 ..
bom pa zelo vesel če se mi bo kdo javu in mi jih pomagal najt,ali pa če jih ima sam doma ,pa da bi jih prekopirali (skenirali)
lep pozdrav vsem hvon

Da pogledaš na tale link: [U]http://www.canon.si/slovenija/index.html[/U] boš videl telefonsko in mail naslov ali pokliči pa ti bodo ustregli. Meni so ustregli.
 0   

Marjan Sever @BaTeMaN 3. Maj 2007, 06:57

Kako to misliš ustregli? Meni so rekli 20EUR za EOS30. Pa sem raje fotokopiral, fotokopirana navodila. Je skoraj "malo" ceneje, kljub A4 formatu.
 0   

metod @hvon 3. Maj 2007, 09:40

sloveniaarmy,a pol mi jih posodiš za par dni,pa jih bom jaz skeniral in ti jih takoj vrnil nazaj?
no ti dam naslov na zs.

ne nisem iz okolica Ljubljane Oracle ,sem iz okolice Kanala ob soči,če veš kje to je med N.G. in Tolminom.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati