0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 17:56

Kje bi se na photo.net nahajala kaka galerija, v obliki kot jo poznamo tukaj. Al kako to tm laufa? Ker mi je tist portal res konfuzn, pa bi rad, da mi kdo razloži koncept, da bom sploh lahko kako fotko poiskal? LP!
 0   

Matej Mišvelj @matej_m 2. Maj 2007, 18:00

načeloma greš lahko na browse presentations pa tam nekako poiščeš po vrsti fotke
 0   

Andrej @fotokaj 2. Maj 2007, 18:26

Lahko pa tudi poskusiš s klikom na napis GALLERY...!
confused
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 19:12

ja tist ni nič, ker niso fotke nikjer razporejene od zadnje dodane naprej... A je kdo sploh prebral moje vprašanje? "v obliki kot jo poznamo tukaj" in koncept. To me zanima...
 0   

Matej Mišvelj @matej_m 2. Maj 2007, 19:38

matej_m je napisal/a:
načeloma greš lahko na browse presentations pa tam nekako poiščeš po vrsti fotke

koliko se to razlikuje od slo-foto koncepta?
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 19:54

ja tm so nek ip oabecedi, pa nobenih thumbov ne vidim...
 0   

Jože @juicee 2. Maj 2007, 20:00

Poskusi sledeče:

Na vrhu izbereš okence 'Sharing' in v podmenu-ju izbereš Top Photos.

Odpre se ti stran, ki prikazuje najboljše fotke v zadnjih treh dneh v vseh kategorijah. Potem lahko nadaljuješ z brskanjem po nadaljnem vrstnem redu ali pa ponovno določiš kriterije:

1. kategorija fotografije
2. obdobje
3. kriteriji ocenjevanja

Seveda nato klikneš 'search' !

Ko klikneš na željeno fotko, so pod njo komentarji (izbiraš lahko nadaljne funkcije kot so: options, details, larger, rate,...)

Upam, da je to tisto kar želiš, lahko pa rečem, ne išči slo-foto sistema na photo.net!
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:08

no, končno eden, hvala. Tam sem se težko znašel, sploh nisem vedel, ali imam objavljeno fotko, kje jo vidim, kje odprem... še tega, da sem par ocen že dobil nisem vedel... LP!
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:12

ne, sam jst se še vedno ne znajdem.... kako naj poiščem svojo fotko, ki sem jo objavil kje drugje kot v portfoliu? Maaaaaa kdo se je ta sistem spomnil stars
 0   

misfits @misfits 2. Maj 2007, 20:15

Men tud nič jasno biggrin (sploh ker ne znam dobro angleško).
Sem šele včeraj dal prvo fotko tja.
Pa mi par zadev ni jasno, jaz dodam fotko, a je ona pol sploh v galeriji al je samo v mojem portfoliu confused nakak mi je pol ratal, da je prišla med une top fotke, ampak še sam ne vem kako.
Pol sem dal kmal zatem še eno gor in sploh nobene ocene in samo v mojem portfoliju je bla, pol sem pa dopisal komentar, da se zahvaljujem za komentarje in takoj začnejo padat ocene in komentarji in kmalu pride v uno galerijo.
Pol so kr eni anonimni ocenjevalci, ki dajejo dost nižje ocene kot uni, ki se vidi kdo so. Kdo so anonimneži, a oni niso registrirani?

biere
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:18

majst sem že kuj dobil komentarje, pa une rating pa vse...se vidi, da sem bil tu zaslepljen...ne vem kdo mi je to privoščil...
 0   

ajax1 @ajax1 2. Maj 2007, 20:20

ko si že enkat na photo.net strani greš pod SHARING-sam miško tja povlečeš in ti odpre par vrstic, klikneš pa na CRITIQUE FORUM
ajax
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:23

hvala ajax!, nek ise trudim, čeprav menim, da je siste mtam zelo zakompliciran za novince....za nekoga pa mogoče samoumeven in lahek...

samo res je neverjetno, na slo-portalih brez komentarja, brez galerije, tam pa v 5 minutah po 8 ratingov pa že komentar pa te scene....res neverjetno kako zaslepljen sem bil stars
 0   

Lenart Senica @lenyn 2. Maj 2007, 20:38

[prazno]
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:51

pravjo, da tm padeš na tla... no jst sem poletel v zrak....

še vedno, če še kdo kej pametnag ve, kako čim bolj enostavno in pregledno uporablat ta portal bi bil vesel...
 0   

Jože @juicee 2. Maj 2007, 20:56

Moraš se zavedati, da se stvari ne osvežujejo (update) v trenutku, namreč svoje ocene oz. ratinge res lahko vidiš takoj. V primerjavi z ostalimi, ki so v galeriji, pa moraš počakati, da se zgodi update - v zgornjih vrsticah je nekje zapisan zadnji update, ko gledaš thumbnaile.

Ratingi res padajo hitro, osveževanje pa je prav polžje počasno (masa ampak res masa fotografij!).
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 2. Maj 2007, 20:58

to sem pa opazil ja....neverjetna masa fotk...še več, večina jih je takih, ki so tlele med top fotkami....neverjetno...pol se pa grem jst neki upset
 0   

Lenart Senica @lenyn 2. Maj 2007, 20:59

[prazno]
 0   

misfits @misfits 2. Maj 2007, 21:01

lenyn, hvala za komentar biggrin

Glede komentarjev in ocen tam pa...nič posebnega, tko kot povsod, nekateri so mimo, drugi ne.
 0   

Lenart Senica @lenyn 2. Maj 2007, 21:02

[prazno]

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati