0   

Hakan @Hakan 2. Maj 2007, 21:04

Torej v HongKongu je bil kupljen objektiv 75-300 brez IS in brez USM za 630€, v Sloveniji pa stane dobrih 200€.

Celo štorijo imam napisano na blogu: Hakan blog

No ubistvu posredniki v hongkongu so že plačali 580€ in vkljub moji zahtevi naj kupijo 85mm f/1.8 so kupili 75-300. Pač vedeli so da jim prodajalec nebo vrnil denarja in jim je svetoval naj kupijo ta objektiv. Posredniki so že prej povedali, da ravno čakajo na let v Slovenijo in da nimajo nič izkušenj z fotografijo in opremo. prodajalec je to videl kot priložnost. Rekel jim je da če doplačajo 50€ torej za 630€ dobijo 75-300mm, ki je zelo dober in nevem še kaj, čeprav v sloveniji stane 200€. Dobil nisem nobenega računa, saj to se je zdelo normalno, ker ga tam skoraj nikjer ne dobiš.

Vem da ubistvu ne morem nič naredit, kot it v hong kong in pretepst prodajalca, ampak vseeno sprašujem ali lahko kaj naredim, ne da bi mi bilo treba hodit v hong kong. Povem pa, da je bila to trgovina Canon, torej verjetno uradna in ne kašna stojnica. Prodajalec je zaslužil za 4 mesečno plačo.

Torej ali se da kaj postoriti, ne da bi hodil v hongkong?

(vem vse sm zajebol, da sm se sploh to spravil it rihtat) sleep
 0   

T @kookie 2. Maj 2007, 22:41

brez računa si mrzu. policeman
 0   

Alien @Alien 2. Maj 2007, 22:52

Hakan je napisal/a:
No ubistvu posredniki v hongkongu so že plačali 580€ in vkljub moji zahtevi naj kupijo 85mm f/1.8 so kupili 75-300.

Če tole prav razumem so krivi "posredniki" in ne prodajalec. deal coldshower
 0   

Hakan @Hakan 3. Maj 2007, 06:21

Ja oni niso vedeli, da objektiv ni vreden 630€, je narobe, da se niso posvetovali z mano, ampak vseeno prodajalec jih je vseeno nategnil. 85-ke niso kupili, ker stane 270€ oni so pa takrat že plačali 580€ in z doplačilom 50€ kupili 75-300.

@kuki sej se mi je zdel cry thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati