0   

Primož @Jackass 15. Maj 2007, 19:42

Lep pozdrav

Doma imam star fotoaparat lubitel 2 letni 79. Vendar ima ta en problem in sicer da so vse posnete slike zamegljene, kot bi bile stresene. Pravzaprav fotoaparat že kot nov ni deloval dobro, vendar se ni nihče ni zavzel da bi ga nesel v popravilo (mene pa takrat še ni bilo).
Zanima me če lahko kdo priporoča kakega serviserja, ki se ukvarja s starimi fotoaparati in bi lahko to popraviti.
 0   

Janez Šturm @jj65 16. Maj 2007, 06:42

Ugotovi koliko stane delujoč star in boš takoj videl ali ga neseš sploh na diagnozo. Zna bit, da je to tako poceni, da je vse skupaj brez veze. No nisem ti želel vzeti poguma, a v končni fazi popraviti starega ali kupiti delujočega rabljenega, je verjetno edino cena tisto, kar se gleda. Sporoči kako si se odločil. Lp Janez
 0   

david bembič @david_db 16. Maj 2007, 07:55

Sam bi se moral lotit. Ostalo je verjetno predrago.

lp
David
Moje princeske in včasih tudi jaz: /[url]http://bembic.blogspot.com[/url]
 0   

Primož @Jackass 16. Maj 2007, 13:46

ok bom probal tarpu sam mal pogledat pa videt kaj bo

Hvala za nasvete
 0   

iztok @izo 16. Maj 2007, 13:50

fotomehanika, lj. samo ne lubitel ne vem če se splača, ker sam fotič ni ne vemkaj dosti vreden.
zamegljene fotke so lahko tudi zaradi umazanih/mastnih leč al pa celo kakšna plesen ipd.
 0   

Primož @Jackass 16. Maj 2007, 19:33

No zej sem ga jst kr sam doma razstavu in spucu, nism pa nikjer opazu da bi blo kej narobe. Upimo da bo zej kej delal, čeprov ne prčakujem glih kej rezultata. bigrazz
 0   

Janko @poster 6. Sep 2007, 12:02

Ali sedaj že deluje dobro?
 0   

Primož @Jackass 6. Sep 2007, 13:07

ne na žalost ne...še kar so slike neostre...glede an to da je fotoaparat pregledal še nekdo ki s espozna na fotoaparate..in ni odkril nič takegas emse sprijaznil da bo pač ostalo tak ko tje no sad sad

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati