0   

Andrej @fotokaj 3. Jun 2007, 19:12

Yellow, dajte mi pri nečem pomagat.
Znanec ima naslednji komplet: D80 + 2Gb SD kartica, Nikkor AF-S 18-200 VR, Nikkor AF-D 50/1.8 in Nikon SB-800 fleš. Oprema je bila kupljena v Slo lanske jeseni (razen fleša, ta je star kake tri leta), je v garancijskem roku in zares lepo ohranjena, aparat ima kakih 3000-5000 škljocev. Prodaja in me je vprašal o ceni. Jaz mu res nisem znal pomagat, predlagal sem ceno 20% nižjo od cene novih artiklov. Na slovenske cene, jasno.
Ne zanima me kdo bi kaj kupil, temveč kaj pravite, kolikšna je vrednost tega kompleta? Modreci in poznavalci cen v tujini ter tisti, katerih bratranci so nekaj "uvozili" iz Amerike, se tokrat, lepo prosim, vzdržite komentarjev, hvala.

Torej:
D80 s kartico,
Nikkor AF-S 18-200 VR,
Nikkor AF-D 50/1.8,
SB-800

Hau mač ju giv, mister?
 0   

Stane Crnjak @staneC 3. Jun 2007, 20:03

Tako kot si napisal. Verjento kakšen procent manj, če bo prodajal komplet. SB 800 pa ene 50% vrednosti. KOliko je to v €, pa ne vem. Bo moral prečekirat cene v SLO spletnih trgovinah in odštet %.
 0   

Andrej @fotokaj 3. Jun 2007, 20:20

OK, se mi je nekako zdelo da sem na pravi poti. Komplet torej vrijedi cirka jurja in pol. Če kupca še nima, boste prvi zvedeli. Sam da ne boste potem spet sral po oglasu; sem vas vprašal!
 0   

misfits @misfits 3. Jun 2007, 21:02

Bi rekel okol 1620 (pa bi bila po moje dost dobra cena za kupca).

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati