0   

Matej @krt 7. Jun 2007, 07:55

Zanima me, kako lepite fotografije v klasični album. Videl sem, da prodajajo posebne obojestranske nalepkice, pa me zanima, če je še kakšna pametna alternativa; nenazadnje pridejo te nalepkice kar drage. Obstaja kakšno dobro lepilo; morda celo dober selotejp? Ne bi rad, da mi čez 5 let vse fotografije ven popadajo...
Kako so npr. včasih lepili v take albume, ko še ni bilo samolepilnih nalepkic?
Vnaprej hvala za nasvete!
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 7. Jun 2007, 08:05

Tema premaknjena v kategorijo: Ostalo - Klasična fotografija
 0   

Robert Purkart @robert_purkart 7. Jun 2007, 08:34

Sam sem dolgo nazaj lepil fotografije v album z zelo ozkim in zelo tankim dvostranskim lepilnim trakom (firme 3M), ki ni bil namenjen temu. Posledica tega je bila vidna po približno enem letu. Lepilo na traku je vsebovalo nekaj, kar je barvne fotografije na mestih lepljenja obarvalo roza. Ko sem to opazil, sem se tolkel po glavi. Od takrat naprej kupujem nalepke HERMA, tiste, ki so na traku. Kupil sem tudi napravico zanje, kamor trak vložim in jih na silno enostaven način hitro lepim na fotografije.
Razlika med optimistom in pesimistom? Pesimist ima več informacij.
 0   

sanja @sanja 7. Jun 2007, 14:09

obstajajo tudi jahači prov za fptpgrafije
to je delo lepljiv trikotnik, kamor zataknes fotografijo in se ji nic ne zgodi
pa se vedno ko jo rabis jo lahko das nazaj ven in potem nazaj notr
 0   

chips @chips 7. Jun 2007, 15:24

500 ali 600 bivsih SIT ni dosti za 500 kom nalepkic...menda stars
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

nejc @JackWhite 9. Jun 2007, 13:37

ja jst mam tut te henzo nalepke 600sit te pride paket okoli 500 nalepk jaz dam na vsak vogal eno, torej za 125 fotk, to pa res ni tak keš, če boš pa s selotejpom pacal ti bo garant vse vn popadal
 0   

nejc @JackWhite 9. Jun 2007, 13:38

itak je pa fotografija drag hobi, nič ni pocen če pa je je pa ponavad zanič

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati