0   

anze @canonman 7. Jun 2007, 17:01

Pozdravljeni!

Odlocam se za nakup tiskalnika za printanje fotografij do formata a4.Prosim da mi predlagate kateri bi bil najboljai za nekje 300 evrov.

najlepaa hvala in lep pozdrav

anze Bye
 0   

Ime Priimek @dunda 7. Jun 2007, 18:33

Mogoče je malo prepoceni, pa vseeno - sam uporabljam Canon Pixma IP4200 (cca. 100 EUR).

Z njim sem res zelo zadovoljen. Tudi izpis fotografij je res na nivoju, uporabniška dognanost pa tudi. Prvi tiskalnik s katerim res ni nobenih težav in vedno naredi kar želim. Res toplo priporočam.
 0   

iztok @izo 7. Jun 2007, 18:47

za pixmo sem že večkrat napisal, da so idealni tiskalniki. dobr print na različne kakovosti papirja (za fotke ne priporočam nek no name papir, najboljš original canonov dobro se obnese tudi epson), print na cd-je itd, še dobro zgledajo. in nenazadanje, kartuše (original)so med najcenejšimi, če že ne najcenejše (primerjajte količino črnila v štacuni, ne samo po škatli!), nimajo nobene časovne koda, kot pr kakšnem hp-ju ipd.
sem kr še enga a3+ formata vzel, zarat dobrih izkušenj, kr tist moj stari epson a2 formata je bil muka za nucat, je pa kr nekaj let z mano pretrpel in veliko načrtov, plakatov ipd, dal čez, slava mu.
aja, za fotke vzemi tistega mlo boljšega, ki ima dodatne foto kartuše, če res hočeš najboljše, vendar tudi ti osnovni z 4 ali 5 kartuš (ki so ločene-zelo pomembno) zelo dobre fotke delajo. kot pravim, pr printanju je dobr papir zelo pomemben, tako da pazit tudi na to.
 0   

Zelod @flambirana_oFca 7. Jun 2007, 19:15

CANON PIXMA iP 5300 (180 EUR)
ali pa
CANON PIXMA iP 6700D (225 EUR)

oba sta sicer samo do A4 ampak kvaliteta
samega aparata in tudi izpis.... je pa
visoko nad povprečjem thumbsup
 0   

anze @canonman 7. Jun 2007, 22:01

Najlepsa hvala za pomoc!

anze
 0   

Noem @Noem 8. Jun 2007, 18:20

Lep pozdrav vsem
Da ne odpiram nove teme bi vprašal kaj pa menite o dye-sub foto tiskalnikih.
Prebral sem dosti recenzij zanima me pa predvsem mnenje in izkušnje tistih ki jih uporabljajo.
Dobesedno a je fotografija na nivoju boljših ink-jet tiskalnikov?
In katere priporočate oz. odsvetujete.
LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati