0   

Stane Crnjak @staneC 13. Jun 2007, 11:07

Prva nagrada Canon 5D.

Več natečaj
 0   

Danijel Žagar @Danijelz 13. Jun 2007, 12:49

Končno pametne nagrade! thumbsup Pa dost ohlapna tema, bi se kar dalo nekaj iz arhiva dobit.
 0   

Nejc @Eagle 13. Jun 2007, 12:54

thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup thumbsup
 0   

peter perunovic @iPeter 13. Jun 2007, 13:25

Ob objavljenih fotografijah bosta zapisana ime in priimek avtorja oziroma drug podpis (psevdonim…), ki ga avtor navede ob prijavi na natečaj.
V zvezi z namenom uporabe avtorskih del, avtor prenaša na organizatorja materialne avtorske pravice na posameznem avtorskem delu (fotografiji), ki jo posreduje na natečaj in sicer pravice reprodukcije (v tiskani in digitalni obliki reprodukcije), distribucije, javne priobčitve (uporabe na internetu) in uporabe dela v spremenjeni obliki. Prenos materialnih avtorskih pravic je teritorialno neomejen in je sklenjen za ves čas trajanja avtorske pravice. Avtor soglaša, da lahko organizator prenese materialne pravice iz te Pogodbe na tretje osebe.
Avtor izrecno jamči, da je avtor fotografij iz 2. člena te Pogodbe in da so pravice, ki se prenašajo na organizatorja, proste in da lahko z njimi zakonito razpolaga.

....
 0   

mrv @ptujchan 13. Jun 2007, 15:00

iPeter je napisal/a:
Ob objavljenih fotografijah bosta zapisana ime in priimek avtorja oziroma drug podpis (psevdonim…), ki ga avtor navede ob prijavi na natečaj.
V zvezi z namenom uporabe avtorskih del, avtor prenaša na organizatorja materialne avtorske pravice na posameznem avtorskem delu (fotografiji), ki jo posreduje na natečaj in sicer pravice reprodukcije (v tiskani in digitalni obliki reprodukcije), distribucije, javne priobčitve (uporabe na internetu) in uporabe dela v spremenjeni obliki. Prenos materialnih avtorskih pravic je teritorialno neomejen in je sklenjen za ves čas trajanja avtorske pravice. Avtor soglaša, da lahko organizator prenese materialne pravice iz te Pogodbe na tretje osebe.
Avtor izrecno jamči, da je avtor fotografij iz 2. člena te Pogodbe in da so pravice, ki se prenašajo na organizatorja, proste in da lahko z njimi zakonito razpolaga.

....

lol nizko so padli
 0   

Martin Peca @mPECA 13. Jun 2007, 15:02

eh klinc... če zmagaš... in dobiš 5D + 24-105... (hmm kolko je že v štacuni vse to?) biggrin boš jim ja šenkal eno fotko naj z njo počnejo kar želijo biggrin
 0   

mrv @ptujchan 13. Jun 2007, 15:05

če je slika huda in najde pravega kupca je vredna več kot cela serija canon izdelkov
 0   

Lenart Senica @lenyn 13. Jun 2007, 15:06

Koliko takih slik si že prodal?
 0   

misfits @misfits 13. Jun 2007, 15:19

Če prav razumem je to prostovoljno, če mate blazno hude slike pa raj ne pošiljat devilish
 0   

Danijel Žagar @Danijelz 13. Jun 2007, 15:28

To ni pošteno. Tudi če mi dajo marka 3 in vse možne L leče, za fotko hočem plačilo. Kako bodo oni MOJO fotko kar tako objavljali, jo pa rajš prodam katerikoli slovenski reviji za 800 starih tisočakov.

(upam da je bila satira dovolj očitna curtain )

PS: ja fak no, kje boš pa z eno fotko zaslužil za 5D z objektivom? Klapa ni resna no...
 0   

Lenart Senica @lenyn 13. Jun 2007, 15:30

Preprosto.
Pošlješ in se strinjaš s pogoji.
Ne pošlješ.

Oceniš sam, nihče nikogar ne sili.

Jaz še razmišljam.
 0   

chips @chips 13. Jun 2007, 15:32

ptujchan Rofl biere
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

daylight @daylight 13. Jun 2007, 15:35

lenyn je napisal/a:
Koliko takih slik si že prodal?

Rofl Rofl Rofl

točno tako. Kit 5d je že kar zajeten kup € za katerega fotke v sloveniji zlepa ne boste prodali, vsekakor pa ne, če ne lastite kakega zvenečega imena ki se pojavlja v slo fotografiji. Drugače pa kaj vas skrbi.. da bo canon z vašo fotko naredil globalno kampanijo in zaslužil miljarde? haha... kvečjemu na kakem panoju bo 1 mesec.. to bo pa tudi to. Pri ostalih natečajih ****** kako so revne nagrade.. vam ponudijo 5d kit.. pa vam pravila niso več všeč... ah dejte no..
 0   

Matej @OKO 13. Jun 2007, 16:21

tudi jaz razmisljam, da bi poslal nekaj udarnih, zapis življenja, porodilo se mi je par idej, vendar ko sem prebral da morm placat davek, pismo fotic stane kot en avto, pol davek tud ni tok majhen, pišuka.
ampak vseeno bom poslal, ne ciljam na to da bi zmagu smile .
čao
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Bojan Stepancic @bododo 13. Jun 2007, 18:40

Zopet ena slovenska nategancija.... me mal spominja na Loto samo tam z vplačilom listka ne predaš vseh avtorskih pravic Loteriji slovenije. Verjetnost da zmagaš in dobiš 5D je pa odvisna od več dejavnikov in ne samo od tega koliko jih bo prijavljenih.

Najbolj svinjsko pri celi zadevi se mi pa zdi da že samo s tem ko pošlješ fotografijo odstopiš avtorske pravice, četudi nisi dobil nobene nagrade........!!!!

fantje samo navalite kaj takega si lahk zmislijo samo pri nas.

Pri nikonu so tudi organiziral tak natečaj (samo ne pri nas).
Nagrada D2x, 17-55VR, 70-210VR, sb800.
In ni se ti potrebno odreči avtorskim pravicam tudi če dobiš prvo nagrado.
 0   

Hakan @Hakan 13. Jun 2007, 20:10

hmmm ja kolko je pa davek? 20%??

No jst bom tut upam poslal, ker zmeraj rečem da bom in še nikoli nisem. bigrazz
 0   

Tomaž @sixtoo 13. Jun 2007, 20:12

a ni davek od teh iger 33%?

za tisto avtonorijo, ki so jo meli v cityparku, vem da je blo 33%. pr temu znese okoli 1000€ davka če so moje cene pravilne.
 0   

Peter Bernik @Noob 13. Jun 2007, 20:26

Nagrada je res nora, glede na vse nategancije ki smo jih vajeni v Sloveniji z natečaji. Ampak tudi sam mislim, da bi se morale prenesti avtorske pravice zgolj nagrajenih fotk. Je pa res da nenagrajane itak najbrž ne bodo dovolj dobre, da bi jih uporabljali v propagandne namene, razen če bo konkurenca res velika...

1. nagrada bi mi le nakopala dodatne težave - kje nabrati denar za 135L, novo torbo, kartico... Rofl
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Hakan @Hakan 13. Jun 2007, 20:42

sixtoo je napisal/a:
a ni davek od teh iger 33%?

za tisto avtonorijo, ki so jo meli v cityparku, vem da je blo 33%. pr temu znese okoli 1000€ davka če so moje cene pravilne.

bigeek bigeek bigeek

lol 1000€, ok poleg tega, se res splača tudi če daš unih 1000€ dobiš več, ampak 1000€ bigeek
 0   

Tadej @Neptune 13. Jun 2007, 21:04

OKO: če zmagaš, mi odstopiš nagrado. Za davek bom nekak spravil skupaj... 5D je le 5D. sunny

Tisti, ki jamrate glede avtorskih pravic... ste najbrž profesionalci in prodajate svoje fotke in že itak imate 5D ali 1D ali 0D. Pustite nagrade nam, ki klockamo z 300D in kit objektivi in bomo zelo veseli 5D, pa če tudi bo za davek potrebno prodati 300ko.

ptujchan: tvoj post https://www.slo-foto.net/ftopic-8680-0.html?postdays=0&postorder=asc& v vsaki stvari nakazuje na to, da te mora resno skrbet za avtorske pravice tvojih fotografij. Rofl Rofl Rofl

lenyn: ti boš zmagal... to čutim! Z malo Lizo brez težav.

LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati