0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 23. Jun 2007, 12:20

Na domačem računalu imam Windows XP in nameščen zgoraj omenjeni zoombrowser. Ko priklopim svoj 400d in hočem naložiti fotke gre to brez problema. Okno za prenos se odpre samo od sebe...

Enak zoom browser sem namestil na Windows Visto (laptop) in lepo hotel naložiti fotke preko zoom browserja a mi to nikakor ni uspelo. Najprej se je seveda odprlo okno, kaj hočem storiti s priključeno napravo, vendar tam ni bilo zoom browser camera windowa za izbrati?? Potem sem to okno (camra window) ročno odprl, vendar je bilo okno "download pictures" zabrisano??!!!! Sedaj fotke prenašam pač preko windosov (obično usb) a mi je to povzročilo nekaj zmede v mapi s fotkami... P.S: če pa vtaknem v čitalec npr. SD kartico iz canon fotiča pa mi jih prenese zoom browser....to se mi zdi zelo čudno, da EOS-a ne podpira... CF čitalca pa nima vgrajenega.

Če kdo kaj ve o tem, bi bil zelo vesel za kako izkušnjo....

TNX, LP!
 0   

Grega Podobnik @sajko 23. Jun 2007, 14:08

Po brskanju po canononovi strani nikjer ne omenjajo podpore tvoje verzije za visto. Tko da boš verjetno moral namestit update (5.8b) -> Klik
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 23. Jun 2007, 16:19

Najlepša ti hvala. se mi je kar zdelo, da je lahko kaj takega... LP!
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 7. Jul 2007, 15:10

Evo, tudi, ko sem namestil ta update, enostavno ne morem downovdat fotk z camera windowom!!??????? grrrrrrrrrrrr. a v visti pač e morš to narest al kaj.... dej pomagite plisss...
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 7. Jul 2007, 19:13

O fak, a noben nima windows viste in nalaga fotke z zoom browserjem oz prek njegovega camera windowa???! cry
 0   

Marko @Fioko 7. Jul 2007, 20:57

Nabavi si čitalec kartic , narediš najprej ... thumbsup
 0   

Robi @mavrica 7. Jul 2007, 23:15

So pa res dandanes čitalci kartic skoraj zastonj v primerjavi z živci... Tak da je res najbolje, da si nabaviš nov čitalec, ki podpira CF kartice.

0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 8. Jul 2007, 07:45

ja, sej čitalec za sd imam...tega prepozna....a pol bo zoom browser prepoznal cf čitalec, ker čene je brezveze... LP!
 0   

Jessie @Jessie 8. Jul 2007, 10:23

Men vse funkcionira na laptopu...in z Visto...je pa res, thumbsup da so Windowsi največji virus!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati