0   

Grega @gregec 24. Jun 2007, 20:21

katerega mi bolj priporočate? pri S3 IS me malo moti 6mpx, S5 pa si žal ne morem privoščit biggrin .. morda kakšen boljši od obeh omenjenih v istem cenovnem razredu?

hvala vsem za odgovore thumbsup
 0   

Samo Šteharnik @striker42 24. Jun 2007, 20:26

... pri S3 IS me malo moti 6mpx, ... Rofl stars Rofl thumbsup biggrin
 0   

Robi @mavrica 24. Jun 2007, 21:08

A pri S3 te moti 6mpx? Daj nehaj ga kvasit no. To zadošča za kvaliteten A4 format na paprju ali pa še kaj več. Tudi A3 bi spravil ven kvalitetno. Če pa te to moti, saj koliko pa jih ima A710? Če se ne motim samo 1mpx več in s tem kak cm večjo fotko. če ti je to bolj všeč, kot mnogo močnejši zoom objektiv in boljše funkcije pri S3. Če ti S3 ni prevelik, je vsekakor boljša možnost. Fotke pa pri nobenem niso slabe.
 0   

Grega @gregec 24. Jun 2007, 22:16

ja no ne se preveč smejat, se šele podajam v svet digitalne fotografije in ne vem kaj dost o njej confused mislil sem glede na to da je že dost digitalcev nad 7 mpx da je 6 malo grin
torej je S3 boljša izbira?

se pardoniram še enkrat za neumnosti v mojih izjavah. upam da nisem z njimi koga prizadel cool

pa lp!
 0   

Samo Šteharnik @striker42 25. Jun 2007, 07:42

Tu je odločitev samo tvoja! Izbiraš med 6 in 12 optičnega zooma in velikostjo aparata. Če te kakšen cm/ dkg več ne moti, potem vsekakor vzami S3 IS ! grin
 0   

Grega @gregec 25. Jun 2007, 11:52

striker42 hvala, bom kar S3 vzel thumbsup

lp!
 0   

Robi @mavrica 25. Jun 2007, 22:33

Naj te ne moti, če imajo drugi kompakti več pixlov. Ni vse v pixlih. Včasih je veliko več dober objektiv, ki ti da boljšo in natančnejšo risbo, pa močnejši zoom, ki ti oddaljene predmete bolje približa pa še veliko drugega, kot pa "nategovanje" z miljoni pixlov pri kompaktih. To je tržna muha. Nevem, kam stlačijo 10 miljonov pixlov na tisto mini tipalo v kompaktu, nekemu DSLRu, jim je pa težko dat noter kaj več ali pa celo FF v nižji razred DSLRa. Ti kar S3 kupi in ti ne bi smelo biti žal.
Lp Robi
 0   

Grega @gregec 26. Jun 2007, 09:02

mavrica sicer še mam slab mesec dni se za odločit (ko pride denar), ampak mislim da bom kar s3 vzel ja. hvala za pomoč! thumbsup

lp!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati