0   

Aleks @SUN 26. Jun 2007, 16:03

Živijo!

Mislim kupit Canona 400d ali pa mogoče 30d... Sem videl, da se na Bolhi prodajajo nove zadeve z garancijo, po nizkih cenah... po moje so iz Nemčije... A ma kdo kaj izkušenj s tem... da se ne bom nateg....
Hvala in lp...
 0   

Belcebub @Belcebub 26. Jun 2007, 16:53

Koliko pa so cene, če smem vprašat? Itaq je uvoženo iz nemčije.

Kar nekaj ljudi, ki jih poznam je kupilo tako fotoaparat in vsi lepo slikajo...
 0   

brane4 @brane4 26. Jun 2007, 16:58

javascript:emoticon('thumbsup')
thumbsup
 0   

Hakan @Hakan 26. Jun 2007, 17:01

SUN neboš se zajebal. To so pač ljudje, ki hodijo iskat v nemčijo in pač dobiš po ugodnih cenah. Imaš poštemplano Slo garancijo, tako da ne skrbet. Veliko jih poznam ki so to že kupovali pri teh uvozniki.

thumbsup
 0   

Boštjan Selinšek @NwA 26. Jun 2007, 17:01

nevem jaz bi bol teško zaupal rableni poceni opremi, nabolše če že kopuješ iz nemčije če kupiš novo iz trgovine. poglej na www.ebay.de al pa www.ebay.at pa glej pod novo. dosti trgovin oglašuje tam.
 0   

Hakan @Hakan 26. Jun 2007, 17:09

Pa saj to ni rabljena oprema bigeek

To ti naročiš in on gre iskat v nemčijo in imaš novo. Dobiš še slo garancijo. Nevem o čem ti govoriš NwA bigeek bigeek

Za fotoparate in to, poznam da to delajo tejle tipi:

extrem1,dojcland,ico32

Če si to videl od teh potem pomoje ni problema thumbsup
 0   

Boštjan Selinšek @NwA 26. Jun 2007, 17:32

aja nism vijo da gleda nove pardon smile
 0   

Miha @mauss 26. Jun 2007, 17:55

kupil na ta način 30D, brez problemov, garancija, dostava na dom, plačilo po pregledu robe, prijazen prodajalec (ima nik 'dojcland' na bolhi), ....

...toplo priporočam!
 0   

canonndale @canonndale 26. Jun 2007, 18:50

Poglej na http://geizhals.at/eu/ in naroči idea
ne vem zakaj bi potreboval nekega posrednika pri tem...pa še ceneje je z dostavo vred! thumbsup
 0   

Hakan @Hakan 26. Jun 2007, 19:10

canonndale je napisal/a:
Poglej na http://geizhals.at/eu/ in naroči idea
ne vem zakaj bi potreboval nekega posrednika pri tem...pa še ceneje je z dostavo vred! thumbsup

Pri posredniki dobiš Slo garancijo deal
 0   

Tomaž @sixtoo 26. Jun 2007, 22:41

Hakan je napisal/a:
Pri posredniki dobiš Slo garancijo deal

kaj pa evropska garancija? zakaj ta nebi veljala?

sicer pa je kdo že prakticiral nakup preko geizhals.at? cannondale?
 0   

Hakan @Hakan 27. Jun 2007, 13:20

A je kdo reku da nebo veljala bigeek

Pač za nejeverne tomaže je to bolj sigurno, ker dobijo Slo garancijo. Samo povem kaj več dobiš pri tem, kot pa pri nemških trgovinah smile
 0   

mrv @ptujchan 27. Jun 2007, 13:39

Hakan je napisal/a:

Pač za nejeverne tomaže je to bolj sigurno, ker dobijo Slo garancijo. Samo povem kaj več dobiš pri tem, kot pa pri nemških trgovinah smile

biere deal deal Rofl

če maš namen 400d kupit si verjetno opazil tisti komplet na bolhi za 729€, ta je moj in to med ostalim z unikatnim samosprožilcem hehe
 0   

mrv @ptujchan 27. Jun 2007, 13:46

mauss je napisal/a:
kupil na ta način 30D, brez problemov, garancija, dostava na dom, plačilo po pregledu robe, prijazen prodajalec (ima nik 'dojcland' na bolhi), ....

...toplo priporočam!

to ni umetnost temveč logistčna stvar. Meni se zdi bedno oglase imet na netu in stvari po naročilu rihtat. Bolha še mu nudi optimalne pogoje ker ni treba za oglase plačevat, nick pa itak ima dojcland da se nerabiš vprašat od kot so te stvari.

skratka najdeš najugonejše cene različnih izdelkov na netu, daš oglas na boho + X % dobička , napišeš čakalna doba 2-3 tedne in to je to. problem tega ponujat in rihtat ni, problem so le neresni kupci.

sicer vsak izdelek ki dojcland ponuja si vsaki posameznik ki zna googlat lahko najde na netu in to še kar nekaj bol ugodno. to je za tiste ki jih je strah iz tujine naročit ali pa so se v šoli samo domače vüčili
 0   

Tomaž @sixtoo 27. Jun 2007, 13:53

Hakan je napisal/a:

ne ne, mal sva se narobe razumela. nisem hotu rečt kot da euro-garancija ne bo veljala, ampak me je sam zanimalo če je res vredno dat tistih x € več, da maš Slo garancijo, če ti Euro pravtako velja.

sicer pa me še vedno zanima, kakšne so vaše izkušnje z nakupom prek strani geizhals.at (cannondale je bil tisti ki je to omenjal)? vem da je geizhals samo "zbornik" vseh cen...
 0   

Alien @Alien 27. Jun 2007, 14:03

sixtoo je napisal/a:
sicer pa me še vedno zanima, kakšne so vaše izkušnje z nakupom prek strani geizhals.at (cannondale je bil tisti ki je to omenjal)? vem da je geizhals samo "zbornik" vseh cen...

Saj si si že sam odgovoril. To je ravno tako kot bi vprašal kakšne izkušnje ima kdo nakupom prek ceneje.si. grin
 0   

Tomaž @sixtoo 27. Jun 2007, 14:23

bom vprašal drugače, pol bom nehal s tem OT, obljubim. smile

izkušnje z nakupom v trgovinah, ki jih najdete na geizhals.at? mislim s tem, koliko so fleksibilni pri dogovorih o poštninah, roku dobave.. nasploh no, kakšne so vaše izkušnje.

odločam se namreč za nakup Finepixa S9600, samo če dobim DSLR v tujini po toliko nižji ceni kot pri nas, bi si raje omislil katerega izmed entry-level DSLR-jev.
 0   

canonndale @canonndale 27. Jun 2007, 14:32

@sixtoo: ne vem kaj kupuješ ti ampak eos 30d bi jaz osebno kupil pri FotoErhardt, ker mam jaz in tudi nekaj drugih OK izkušnje z njimi thumbsup

Preveri če je izdelek res na zalogi in preglej malo ocene prodajalca!

@hakan: Js še nisem videl slovenske garancije! Dej eno fotko gor prilimaj, ker sem vedno tudi pri nas dobil samo evropsko stars
 0   

Hakan @Hakan 27. Jun 2007, 17:45

Pa kašno fotko bi rad? Čega? Sej jst nism prek tega kupoval, ampak poznam ljudi ki so! In so tudi rekli da dobiš poštemplano Slo garancijo, pa pobrskaj malo po forumu pa boš našel da je že veliko ljudi že to povedalo

bigeek bigeek

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati