0   

Goram Stil @goram 8. Jul 2007, 15:30

Ok strokovnjak predlagajte mi najcenejši možni fotoaparat, ki ima naslednje značilnosti !

- macro ( slikanje čebel biggrin )
- exposure bracketing ( se mi zdi, da je to za slikanje treh zaporednih fotografij z različnimi nastavitvami ?? )

Bi recimo Samsung s630 ali pa Canon A450 zadostoval ?
 0   

Hakan @Hakan 8. Jul 2007, 15:43

goram je napisal/a:
Ok strokovnjak predlagajte mi najcenejši možni fotoaparat, ki ima naslednje značilnosti !
......................................................................................................
....................................................................................................................
.................................................................................................................................

Bi recimo Samsung s630 ali pa Canon A450 zadostoval ?

Kako to da te zanima, če sta tadva kompakta zadostovala zate, saj si sam napisal svoji dve zahtevi. Potem sklepam da če kompakt ima te dve nastavitvi, da ti zadostuje. Če pa imata te nastavitve pa lahko tudi sam pogledaš! bigeek bigeek
 0   

Goram Stil @goram 8. Jul 2007, 15:48

Glede na to, da nimam pojma o digitalnih fotoaparatih in fotografiji na sploh ( do sedaj sem slikal z FujiFilm Q1 biggrin ) tudi, če gledam v specifikacije teh dveh ne vem ali podpirata zaporedno slikanje treh slik z različnimi fotografijami sad

Pri nekaterih fotoaparatih to dejansko piše pri recimo Samsungu S630, ki mi je najbolj simpatičen pa mi ni nič jasno ko berem propagandni materijal....

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati