0   

Vito @Easy_Rider 15. Jul 2007, 19:15

Eno kolegico zanima, če jo lahko fotograf prisili v fotografijo akta pri prvem shootingu za book?In če se ne sleče jo odslovi. Fotografira pa se za fotomodel.
 0   

Zelod @flambirana_oFca 15. Jul 2007, 19:49

Jaz bi rekel, da je tako "posiljevanje" kar hud prekršek.
In potem bi jo on še z oljem namazal pa ne vem kaj še vse, a ne? grin

Poznam par takih cvetkotov, ko ženske odpeljejo na neke zakotne lokacije, jih po možnosti opijejo in se gredo neko kvazi modno fotkanje. Seveda tudi na tak način - da jo prisili naj se sleče, ker drugače jo bo pustil tam bogu za hrbtom.
sigh
 0   

Aleksander @aleks_oni 15. Jul 2007, 20:10

prvo kot prvo je to prekršek
sicer pa more punca sama vedet kaj bo in kaj bi storila v takem trenutku. Če je prisiljena v to, lahko dejanje mirno prijavi policiji.
Zato pa je za fotografiranje najbljše imet podpisano pogodbo iz obeh strani - ter se počne to, kar je v pogodbi.
 0   

Tilen @Tilen20 15. Jul 2007, 20:11

meni je ena kolegica to razlagala, da so se šli slikat za neko modno revijo na jahto, pa so se vozli okrog, pa so njo tud silili da bi s enaj slekla, samo ona se ni hotela, mi je pa rekla, da pa eni dve njeni kolegici pa sta se, pa z eno ko je bila malo že vinjena je mel tist ko to slik manjšo avanturico hehe
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]
 0   

Martin Peca @mPECA 16. Jul 2007, 08:13

jst bi tud jst bi tud biggrin hehe... bigrazz

se hecam... jst zadnje dni razmišljam samo o eni babi grin

PS: sorry za offtopic, sam danes sem dobre volje pa malo smetim bigrazz

0   

Oracle @Oracle 16. Jul 2007, 12:44

poznam enega takega "lulčka", parim mojim kolegicam ponujal svoje (kvazi foto) storitve. ena se je dejansko za to odločila, potem pa me je še isti dan klicala kaj naj naredi. "fotkala" sta 1 uro, potem pa je tip ratalpameten in začel zgoraj omenjene fore...ker je ona malo avšasta je do neke meje igrala, pol ji je pa dopizdilo in je šla domov. na srečo je bila s svojim avtom. ne vem kaj tak folk dejansko razmišlja...ne rečem, da bi ble vsaj fotke dobre...fotke so CRAP!

no ona potem ni imela več stikov z njim (edino kar ji je še link do fotk poslal), ji je pa žal, da je šla "z njim".

na žalost pa je toliko puhoglavk naokoli, da se jih lahko s pridom izkorišča...
 0   

Vito @Easy_Rider 16. Jul 2007, 19:25

Aha hvala za odgovore. In na kaj mora pazit, če podpiše kako pogodbo z agencijo ali fotografom?
 0   

Tilen @Tilen20 16. Jul 2007, 19:50

pomoje na oboje, naj prej pogleda kaj bo podpisala
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati