0   

Elvis @NaKarpoV 20. Jul 2007, 00:17

Mene pa nekaj zanima, če je možno da odgovorite na naslednja vprašanja, da vidim kako ste bili in ali ste uspešni v svetu fotografije:

- Kdaj in kateri je bil vaš prvi izdelek prvič prodan(kolko ste zanj dobili)
- Približn mesečni dohodeg od prodaje fotografij(razne pogodbe)
- Koliko časa ste porabili da ste dosegli svojo prvo prodajo?

smile
 0   

Boris Voglar @Billy 20. Jul 2007, 00:33

takšno anketo bi lahko uspešno izpeljal edino, če bi jo izvedel anonimno....kaj če pa davčna ( DURS ) bere te strani in na ta način pridejo do podatkov o dohodkih, ki niso vključeni v napoved dohodnine ?

Ali pa morda potencialni kupci berejo te strani in vidijo zadeve, ter si rečejo, lej saj tile revčki pa sloh nič prav ne iztržijo za svoje fotke, dejmo jim še manj ponudit, itak nimajo kam prodat

??

Trenutno delam na projektu - takole pogodbeno honorarno - raiziskava o ponudbi gum v Sloveniji. Naočnih v bistvu raziskuje kompleten evropski trg.

Kaj miliš kako se v 75 % obnašajo prodajalci, ponudniki gum, ko jih vprašam katere gume imajo v ponudbi in kakšne so cene za njih...

Ja gume lahko dobimo kakršne koli hočete,,,cene ? to pa vam ne mislim povedat, to je poslovna skrivnost.

Ko jih vprašam, če bi jih kot kupec vprašal, katere gume imate na prodaj, kater na zalogi in katere se da dobit v 24 urah in po kakšnih cenah so pri vas, bi vendarle kupcu odgovorili na to vprašanje.... to ja ni skrivnost, saj te stvari so javne in znane !

Potem me debelo pogledajo in ne vedo kaj bi rekli, ker sem jih ujel v nelogični zanki v katero so se sami zapletli...ne vedo kaj bi...

..nočem vrtat, ker itak ne bodo sodelovali, češ...zakaj pa je to, a je to mus ??

????

A štekaš primerjavo...

Nič nimam proti anketi, a ne vem čemu bodo podatki ??

Kdo ima večjega ?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati