0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 25. Jul 2007, 22:56

moj?

Opel Manta A GT/E
+
Lancia Integrale (od Bubničasmile)

pa vaš?
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Elvis @NaKarpoV 25. Jul 2007, 23:08

Tale je pa moj
 0   

mitja @mitzila 25. Jul 2007, 23:32

0   

Gasper @GoZilla 25. Jul 2007, 23:46

F50 GT ... someday thumbsup
 0   

Nejc Zemljič @N3jc 26. Jul 2007, 04:49

Ko bom nekega dne imel ta avto, bi se rad udeležil dirke Gumball 3000, ne pa je samo gledal

0   

misfits @misfits 26. Jul 2007, 04:53

za avto mi je pa res čist vseeno, nimam sanjskega, sam da dela.
 0   

Marko @nikondigital 26. Jul 2007, 07:11

Raje sem brez sanjskega avtomobila, kot da bi zaradi njega imel nočne more laugh
 0   

mart @jazy 26. Jul 2007, 07:41

a bo
 0   

Andrej @fotokaj 26. Jul 2007, 08:12

misfits je napisal/a:
za avto mi je pa res čist vseeno, nimam sanjskega, sam da dela.

Isto, le da vsako leto junija, julija in avgusta tem željam dodajam še klimo...
 0   

Darko @Kremen 26. Jul 2007, 08:49

Sanjskega avtomobila, ki bi imel zelo majhno porabo goriva, se ne bi prav nič branil.
Recimo, da bi bili stroški pogona manj kot 1 evro na 100 km.

Utopično? ... avgusta leta 2008 bodo takšni avtomobili v redni proizvodnji za ceno okrog 8500 €. thumbsup

Prototipi so že narejeni, slike in podatki o novem avtomobilu pa so na:
http://www.gizmag.com/go/7000/

Še več podatkov pa se dobi, če se v Googlu vpiše v iskalnik Air car
 0   

Peter Atanackov @Geo 26. Jul 2007, 09:22

Sanjski avtomobil, kaj pa vem, nekaj kar nebi onesnaževalo okolja.

Najrajsi kar na vodik, lahko pa tudi elektricen .
 0   

iztok @izo 26. Jul 2007, 09:34

če misliš na avto na stisnjen zrak, ša zdaleč niso tako eko, kot je na prvi moment videt. treba je vedet, da se porabi ogromno energija, da se tudi zrak stisne, kompresor tudi nuca elektriko (ali pa bencin) in to precej le-te.
na te zadeve je treba gledat višje, da se vidi gozd, kakor pravijo, seveda pa bi tudi jst rad videl avto na zrak, vodo ipd, samo naj bo res eko frendly z energijami, od proizvodnje naprej.
back to topic:
če bi že res moral en supercar imet, bi blo kaj takšnega:

lamborghini gallardo, če ga kdo ne pozna slučajno. res en lepših avtov nekaj zadnjih let, vsaj zame, pa tudi ne najdražji gledano podobne modele pr konkurenci. nič kaj dražji od kakšnih tistih kvazi nemških terencov, ki jih vidiš že v vsaki vasi (aka bmw x5, audi ipd). edino, kar me moti pr tem avtu, je to, da ga italianska policija nuca za lovljenje dirkačev po avtocestah. jep lambo z policia napisi:stars:

od klasike kakšen citroen ds

(žaba po domače, ampak res tista iz 70tih), al pa recimo kakšen dodge charger

od ameriških muscle car-jev, no, pa tudi mustang seveda, samo ne modern, kot ga ke videt pri nakarpovu, novi mi niso všeč.že od otroštva mi je bila cobra seveda top car, zdej pač ni avto tolk v ospredju..
 0   

Darko @Kremen 26. Jul 2007, 10:00

izo je napisal/a:
če misliš na avto na stisnjen zrak, ša zdaleč niso tako eko, kot je na prvi moment videt. treba je vedet, da se porabi ogromno energija, da se tudi zrak stisne, kompresor tudi nuca elektriko (ali pa bencin) in to precej le-te.....

Rezervoar s stisnjenim zrakom bo kompresor na pumpi napolnil v treh minutah in z njimi se bo prevozilo okrog 300 km.
Cena elektrike za napolnitev celega rezervoarja bo le 2$.
Avto bo imel tudi manjši kompresor in z njim bomo lahko napolnili rezervoarje doma, polnitev pa bo trajala dlje zaradi šibkejšega kompresora.

Motor novega avta na stisnjen zrak bo lažji, manjši in drugačne oblike od običajnih.
Fotografija motorja je na:
http://www.popularmechanics.com/automotive/new_cars/4217016.html
 0   

iztok @izo 26. Jul 2007, 10:09

sej poznam to zadevo, ni tako novo. in nekaj je toerija, druga pa praksa.
kor prvo, bi lahko vsaj lepši avto naredilil, da bi ga mogoče kdo še kupil biggrin
ne resno, upam, daq se bo zadeva prijela, samo dokler je še nafte, bodo to furali, to je pač dejstvo.
 0   

Jernej Koncut @brazill 26. Jul 2007, 12:07

Moj sanjski avto: Citroen DS....al pa Fiat 695 Abarth...al pa Land Rover Defender...
 0   

Hakan @Hakan 26. Jul 2007, 14:52

Od starejših kšn Jaguar E-type

Al pa D-type

Potem pa Hummer

Pa tut limuzine hummerja se nebi branil bigrazz

McLaren F1

thumbsup
 0   

Gasper @GoZilla 26. Jul 2007, 15:36

tale tazadn ni McLaren F1 ampak 2007 Koenigsegg CCXR(najhitrejši avto na svetu) newem če je še ... grin
 0   

Oracle @Oracle 26. Jul 2007, 15:47

heh, glede na to da sem dokaj mahnjen na avte bi bil spisek predolg za tukaj...če pa imam malo bolj "skromne želje", bi pa izbral bmw X5 in bmw Z4 (to so realne želje), ne bi pa se branil recimo range rover sporta. ah, brezveze da govorim, saj so na moji strani avti, katere bi vse rad imel v garaži hehe!
 0   

Peter Slovša @pslovsa 26. Jul 2007, 15:49

He, nisem tako zahteven... Trenutno bi bil čisto zadovoljen z novim bravom... 1,9 Mjet Sport (150 KM)...
 0   

Oracle @Oracle 26. Jul 2007, 16:03

novi bravo je kul!

pozabil sm povedati da imam fobijo pred malimi avti, poleg tega veliiiko potujem in imam veliko relacij že zaradi službe, zato vedno pišem velike krače smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati