0   

Anže @Anzej 28. Avg 2007, 14:07

Živjo !

Že dolgo časa slike urejam z programom digital photo professional ki sem ga dobil skupaj z canonom eos 400d ampak tam lahko urejam le svetlost, kontrast...

Zanima pa me kje jih lahko dobim in kako je ime programom kjer lahko naprimer celo sliko naredim črno belo, usta in šminko pa pustim obarvane oziroma nabijem z rdečo barvo (vendar bo še vedno izgledalo resnično -naravno).

Seveda sem probal z slikarjem samo saj veste usta izgledajo kot iz risanke....

Prosim svetujte kako in kje bi dobil takšen program !

Hvala
 0   

Aleš @lial 28. Avg 2007, 14:15

Gimp je program, ki ga iščeš.
 0   

Armin @ArminLegenda 28. Avg 2007, 14:17

lial je napisal/a:
Gimp je program, ki ga iščeš.

Photoshop prav tako ...
 0   

mitja @mitzila 28. Avg 2007, 14:28

Sam za take in podobne stvari uporabljam Photoshop. thumbsup
 0   

Grega Podobnik @sajko 28. Avg 2007, 14:32

Ob tem je verjetn treba povedat, da zadeva ni pocen (pustmo ilegalo), zato bo gimp boljša rešitev.
[url]http://blog.grega.info[/url]
 0   

Hakan @Hakan 28. Avg 2007, 14:32

Take obdelave lepo pridejo iz photoshopa. Original je zelo drag, se prodajajo tudi piratske verzije ki so zelo poceni in so prepovedane. Na bolhi poglej za photoshop in boš videl.
 0   

Dragan @lippi 29. Avg 2007, 07:32

pa no že ko vsi opozarjate, da je PS ilegala, ti bom jaz potem priporočal Google Picaso. Je free, si jo pobereš iz Googla, in imaš miljon variant pretvorb, mehčanja, ostrenja, črno/belo, sepia, obraz lahko postiš barvast ostalo črno/belo, itd itd itd itd... pa še vse to ultra lahko obvladaš preko drsnikov in slovenščine.. torej thumbsup
http://www.draganzlatanovic.com/
http://draganzlatanovic.com/blog
[b:067885716f]Imagination is more important than knowledge...[/b:067885716f]
 0   

Jan Vrhovnik @Palkic 29. Avg 2007, 08:24

Photoshop se za take stvari uporablja. Če bi pa rad na hitro uredil barve kontrast, jo spremenil v Čb, crop itd. pa jst uporabljam Lightroom. Ampak photoshop itak zmaga biggrin.
 0   

Aleš @lial 29. Avg 2007, 14:05

lippi je napisal/a:
pa no že ko vsi opozarjate, da je PS ilegala, ti bom jaz potem priporočal Google Picaso. Je free, si jo pobereš iz Googla, in imaš miljon variant pretvorb, mehčanja, ostrenja, črno/belo, sepia, obraz lahko postiš barvast ostalo črno/belo, itd itd itd itd... pa še vse to ultra lahko obvladaš preko drsnikov in slovenščine.. torej thumbsup

thumbsup thumbsup thumbsup

Ampak - ali niso vsi kupovali PS po 470€ ? Kakšna ilegala? Kje? grin grin grin grin

Mal heca, ki to je, dokler komu ne ukradejo fotke in jo objavijo v kakšni visokonakladni ediciji...

LP
 0   

Metod @iskalec 10. Sep 2007, 11:13

Adobe prodaja tudi Photoshop Elements, oskubljeno verzijo Photoshopa. Profesionalci bodo pri njem kaj pogrešili, ampak za amatersko uporabo čisto zadostuje. Cena je okrog 100 EUR, kar je za tiste, ki si želimo imeti na računalniku legalno opremo, sprejemljivo.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati