0   

boštjan @bota 16. Sep 2007, 16:16

Pred kratkim sem kupil nikon d80 . Ker ima fotoaparat cel kup enih funkcij in bi jih seveda rad najbolje izkoristil me zanima če kdo pozna koga ki bi opravil kakšen tečaj , seveda proti plačilu.
 0   

Borut @laborutory 16. Sep 2007, 16:34

poglej navodila in poskušaj v praksi, tako se boš najlažje naučil, kakšen splošen tečaj fotografije tudi ne bo škodil, če si čisti začetnik yes

napiši zs in svoj mail, pa dobiš eno koristno zadevo prav za d80, da se bolj spoznaš z njim thumbsup

Borut
 0   

boštjan @bota 16. Sep 2007, 16:59

sej gledam navodila , še lažje in hitreje je če ti nekdo v praksi pokaže
 0   

Primož @Zebdi 16. Sep 2007, 18:36

Vrabci na strehi čivkajo, da se da na torrent trackerjih najti zadevco s temle naslovom: Magic Lantern DVD Guide for Nikon D80 Digital SLR Camera. Tole je opis:

"Description
Created by photographers for photographers, this in-depth, high-quality DVD makes it simple to learn to use the D80 by demonstrating live-action camera handling. It covers: features and controls, menu banks, image quality and formats, exposure and white balance, flash photography, playback and editing, and much more. "

Če te zanima, katere trackerje omenjajo tile vrabci, mi pošlji ZS. devilish
 0   

Samo Hajtnik @guzman 16. Sep 2007, 19:19

RTFM

Read the fucking manual
 0   

Stane Crnjak @staneC 16. Sep 2007, 19:48

Mislim, inštrukcije. Če ne znaš prebrat navodil in če nimaš časa poskušat, ti jih jaz dam. Inštrukcije. 50€ na uro. Uspeh zagotovljen deal Fotografijo boš sigurno naredil... beatnik
 0   

Borut @laborutory 16. Sep 2007, 20:02

jaz sem bolj poceni sam je pa res cudno da bi moral imeti kake instrukcije upset

Borut
 0   

bockorek @bockorek 16. Sep 2007, 20:41

Kot pri vsakem aparatu je važno le da znaš dat aparat na M, A ali S in spreminjat zaslonko, čas in iso. Vse dodatne funkcije so cukerček, ki bodo prišle prav potem ko boš obvladal prej omenjeno.
 0   

miha @mihaaa 17. Sep 2007, 08:32

bota.. se strinjam z zadnjim postom, funkcije bos pocasi osvojil,.. s casom, ker konec koncev tudi ce vse na 1x osvojis ti ne bo kaj dosti pomagalo,... ce nimas pojma o fotografiji (in d80 je kar dober aparat ki zadovolji vecino fotografskih potreb) mogoce ni slaba ideja da gres na zacetni tecaj fotografije, ce se ne motim ga organizira sosednji forum (upam da to ni prepovedano napisat, ce je pa komot vrzite stavek ven grin ) .. ce si iz lj in bi res rad da ti nekda kaksno malo stvar razlozi ti lahko tudi jaz kaj malega povem, poslji mi zs,.. zastojn, da se ne bos ustrasil kolko bos mogel placat
lp in srecno s fotografijo thumbsup
 0   

Gorazd Zupančič @Zupi 17. Sep 2007, 08:43

Tukaj imaš dobr guide

http://www.kenrockwell.com/nikon/d80/users-guide/index.htm
 0   

boštjan @bota 17. Sep 2007, 16:47

hvala za nasvete , sicer nisem začetnik v fotografiji, tudi navodila pregledujem in poizkušam. Ima ogromno funkcij ki bi jih rad dobro znal izkoristiti, drugače ti tak aparat nič ne nuca je potem bolje če imaš navadnega digitalca.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati