0   

sanja @sanja 21. Sep 2007, 08:55

evo sem obljubila, da vam pkazaem, kako zgleda ce ima clovek poplavo
ni bilo prijetno, slike pa so nastale v veliki naglici, saj ni bilo casa skakat in slikat okoli
sreca je bila, da smo pravocasno napolnili vrece s peskom da smo obranili saj najhuso vodo
tako smo v hisi imeli "samo" talnico, sreca pa tudi, da nas je bilo veliko, da smo to sproti spravljali iz hise

fotografije niso obdelane, in so samo pikaz kako je bilo pri tretjih poplavah v 16 letih
upam samo da so zadnje, ker redko kateri kraj je bil prizadet ze tretjic in Nazarje je eden izmed teh krajev
ob 7,30 sem se se sprehala po nasipu in gledala kako so bili na drugem koncu reke ze poplavljeni
cez pol ure pa smo imeli za hiso ze vec kot pol metra vode

tako zgleda ko se udarnisko brise talnica v trgovini
res smo imeli sreco, da so vsi hladilniki ostali neposkodovani in vsa roba varno zlozena na visjem delu

hladilnico je zalilo za bolj kot meter, ampak deluje po nekem cudezu naprej

to so zadnje vrate na katerih smo morali sproti metati vodo ven, ker vrece nisi zdrzale prtiska vode

tukaj pa se vidi od kod je tekla voda, za bloki je sla cez nasip
ki bi ga bilo ze potrebno zvisat, ampak nas zupan se ne sekira dosti za to
skoda je edino da nisem imela casa slikati prej, ker to je slikano ze potem ko je bilo ze "konec" najhujsega
tu je voda ze padla za pol metra

to je moje parkirisce, se dobro da smo avte pravocasno umaknili

in dan potem sad

tukaj je bilo tako se dva dni, ker voda ni in ni odtekla, kljub prebitemu nasipu

evo to je to, mi smo srecni za vse ki so prisli pomagat, da ni prislo do najhujsega
in da smo ze uspeli najhujse pospravit, cisto pa tako ne bo se kaksno leto
za prihodnje poplave pa se bomo zdej bolj pripravili
ker se nam zdi, da to niso uadnje, glede na to da november sele prihaja grin
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 21. Sep 2007, 09:09

jebiga, narava nam vrača...prav nam je, kaj pa smo jo tako uničili in zasvinjali....

kolikokrat nam bo še morala pokazati, kdo je najmočnejši? mater smo butasti, da sami v svojo skledo pluvamo... še posebej nam pluvajo teli veliki onesnaževalci ala ZDA... deal

glede te katastrofe v sloveniji, pa so besede odveč...
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 21. Sep 2007, 16:05

ja... tko pač je. in to se bo še dogajalo.
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Andrej @fotokaj 21. Sep 2007, 17:23

Še dobr, da je lahko vsega krivo globalno segrevanje in Američani ... Nič bolj kot pred 16-imi leti.
 0   

iztok @izo 21. Sep 2007, 17:38

po mojem je tokrat janša imel prste zraven, je treba dvignit procent podpore biggrin
ok, bad joke..
 0   

primoz75 @primoz75 21. Sep 2007, 17:39

kaj tle se igra vaterpolo?

none

žalostno...
 0   

Matej @OKO 21. Sep 2007, 17:41

sanja, lep počep
laugh

čao
M
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

chips @chips 21. Sep 2007, 18:00

oko, sej to ni sanja laugh
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Matej @OKO 21. Sep 2007, 18:15

huh, pomota.
sanja kdo je prijateljica?
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

chips @chips 21. Sep 2007, 18:17

kajzdaj, bomo fukfehtali? stars
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Matjaž @sajhtam 21. Sep 2007, 18:22

Hmmmm... zakaj jaz nič ne vidim? cry
 0   

Alien @Alien 21. Sep 2007, 18:32

sajhtam je napisal/a:
Hmmmm... zakaj jaz nič ne vidim? cry

Ne vem. Si se igral s petardami? curtain
 0   

alteredego @alteredego 21. Sep 2007, 18:33

uzp6 je napisal/a:
jebiga, narava nam vrača...prav nam je, kaj pa smo jo tako uničili in zasvinjali....

kolikokrat nam bo še morala pokazati, kdo je najmočnejši? mater smo butasti, da sami v svojo skledo pluvamo... še posebej nam pluvajo teli veliki onesnaževalci ala ZDA... deal

glede te katastrofe v sloveniji, pa so besede odveč...

Lepo te prosim, no. Za vsako mocnejse dezevje pa res ni kriv clovek in njegovi posegi v naravo. confused
 0   

Matjaž @sajhtam 21. Sep 2007, 18:35

Ne, z vilicami! upset

Ampak men res ne pokaže slik!
 0   

Boštjan Selinšek @NwA 21. Sep 2007, 18:55

sajhtam če te kaj potolaži jaz jih tudi neja vidim sad
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 21. Sep 2007, 18:57

Okey OKO res neokusno, ljudje doživljanjo takšno katastrofo ti pa tukaj fehtaš za ... mad
 0   

Andrej @fotokaj 21. Sep 2007, 18:57

Simply weather
 0   

Peter Atanackov @Geo 21. Sep 2007, 19:00

Ce drzava ne bi kupila vseh nepotrebinh patrij in pusk bi mogoce celo kej denarja blo za sanacijo taksnih zadev.
 0   

Hakan @Hakan 21. Sep 2007, 19:12

Čist nenapovedano se je tole zgodilo bigeek sad

žalostno
 0   

iztok @izo 21. Sep 2007, 19:22

so poslali našo vrlo vojsko pobirat deščice iz franje. sej ok, samo lahko bi za kakšno orenk lopato zagrabli, pa šli pomagat, kjer je res nujno. oz še boljš, pol ko bo res treba, kakšen jez zabetonirat. včasih to ni problem, zdej pa treba za vsak šrauf met študijo in dovoljenje. sej zato pa je tako, kakor je..
uf, še janša se je pokazal na tv, da bo tragedija še večja. jah, kaj čmo, narava je kruta, je bla in zmeraj bo, bl ko se tega zavedaš, manj je posledic.
po dragi strani pa jih je v teh dveh dneh na cestah umrlo enako število, kot jih je zalila voda. koga tukaj krivit? lahko bi zdej o tem, kaj vsak dan doživljam na avtocesti, ampak ni čas, ne kraj za to..
vsem, ki so prizadeti tako ali drugače zarat poplav, pa čimprejšnji povratek v normalo, v kolikor je to sploh mogoče. pa kakšen evro grem nakazat, to je najbrž še naboljš, kar lahko nardim.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati