0   

Stane Crnjak @staneC 26. Sep 2007, 10:35

mnogo nas išče po internetu takšne in drugačne zadeve. Mnogi programi, dodatki,... so zastonj. Če jue Luc za to, bi lahko na tem nitju naredili zbirko linkov do takšnih zadev. Evo, sam za začetek dodajam dva znana, če se pa stvar prime, pa gremo naprej:

IrfanView
Odličen program za obdelavo, urejanje, preimenovanje, razvrščanje,....

Picasa
Meni najboljši "kje je fotografija" program. Za objavo nekaj fotk na blogu je pa ta bul.

Jalbum
Program za izdelavo splelnih galerij
 0   

poZdravcek @poZdravcek 26. Sep 2007, 13:35

staneC, vnaprej se opravičujem za "smetenje".
Na slo-foto je rubrika povezav na slo-foto povezave. Verjetno bi bilo smiselno povezave dodajati na to stran. Manjka še kakšna dodatna rubrika (npr. strani za recenzijo foto opreme), pri programih pa informacija kakšne vrste program je (freeware, shareware....). Administracija lahko povezave dodaja na podlagi te teme.
Pri brezplačnih programih, ki so predmet teme pa bi dodal:
Gimp.
zelo zmogljiv program za obdelovanje fotografij, deluje v različnih okoljih (Windows, Linux, Unix, Mac). Program je brezplačen, uporaba pa je opredeljena z GNU General Public License
 0   

Stane Crnjak @staneC 26. Sep 2007, 13:44

Mogoče pa res admini odločijo, ali da ali ne oz kam... grin
 0   

iztok @izo 26. Sep 2007, 13:49

ja, včasih smi imeli prostor, kamor smo lahko limali linke, oz povezave ipd, sem tudi sam kr nekaj linkov dal, predvsem za obdelavo ipd.
zdej ne vem točno, kje se to nahaja, kr mi luc non-stop izgled spreminja, hehe.
 0   

Stane Crnjak @staneC 26. Sep 2007, 20:41

Recimo kaj takega sem mislil Ali je monitor pravilno skalibriran?
 0   

Bostjan @Archie 26. Sep 2007, 21:37

http://www.rawtherapee.com/?page=features

Free raw converter...počasen ampak odličen, ker omogoča kontrole kolikor si človek poželi, ni pa na nivoju plačljivih konverterjev.
 0   

Stane Crnjak @staneC 23. Nov 2007, 14:06

Jalbum zastonj izdelava galerije na spletu

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati