0   

iztok @izo 13. Okt 2007, 12:30

v hartlauerju (al kaj je že), citypark, sem opazil zelo ugodno akcijo, 444€ hočjo za body, kar je cirka 100 manj, kolkr sem gledal cene pr nas. blo jih je celo police še, vendar jst ne bi kaj dosti razmišljal, za tako ceno ne dobiš boljšega.
samo tolk, na znanje dam, ne delam neke reklame za štacuno ipd. samo pohitite, kr tole bo šlo hitro, po mojem.
 0   

Matej Ružič @mat 14. Okt 2007, 08:02

Sam malo bi te popravil.
Sem namreč bil pred točno enim tednom tam in sem obe, k100 in k10 v tej trgovini vzel v roke ter se malo pomenil s prodajalcem.

Model je celo K100D SUPER in cena je 444€ S KIT OBJEKTIVOM, kar mi je prodajalec potrdil na moje izrecno vprašanje, ali je to cena samo za body ali skupaj z objektivom. Dobili pa so jih 100 kompletov.

Tako da je cena je res končno tudi pri nas enkrat "evropska" in jaz bi to že kupil ampak sem po naključju naletel na še eno boljšo ponudbo v Sloveniji in sem jo moral izkoristit.

V glavnem ponudba je res odlična in jo pripororčam vsem, ki mislijo vstopit v DSLR svet.

LP mat
 0   

iztok @izo 14. Okt 2007, 09:29

uf, potem je pa še sploh tole zakon. super model ima podporo za novejše, usm objektive, in še par bombončkov iz k10d, le resolucija je "samo" 6mpix, če prav vem.
ta cena je ugodna tudi glede na eu trg, kjer se cene začnejo od 450€ samo za body (ok, je ena izjema pr dobrih 400, samo treba še rečunat poštnine itd, pa ni slo garancije..)
http://geizhals.at/eu/?fs=pentax+k100d+super&x=0&y=0&in=
matr, še jst bi enga vzel, tako za backup, hehe.
 0   

miran @fenix 14. Okt 2007, 22:20

izo, si ti to gledal v Celju?

pa ravno sedaj, ko razmisljam o second bodyju....hm idea
 0   

iztok @izo 14. Okt 2007, 23:12

lj
 0   

Matej Ružič @mat 15. Okt 2007, 07:22

Imajo jih tudi v Celju, ampak večino od teh 100 kosov imajo v LJ. Jim pa po moje ni problem poslat iz ene trgovine v drugo...

Lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati