0   

Boštjan @Medodesign 20. Okt 2007, 03:24

Kje bi se dalo dobiti album za 400 slik, formata 15x11. Jaz ga ne najdem nikjer...na slikah pa se nabira prah mad
Hvala in LP
 0   

sanja @sanja 20. Okt 2007, 06:23

ti to resno? bigeek
 0   

Boštjan @Medodesign 20. Okt 2007, 21:32

Čist resno sprašujem.
Prek neta so mi razvili cirka 400 slik v formatu 15x11, kar pa pri naročilu žal nisem opazil. Do zdaj še nisem našel albuma, kamor bi jih lahko vtaknil in tudi trgovci me debelo gledajo.
Seveda jih lahko grem lepit ali pa rezat, ampak to vsekakor ni način... confused
 0   

Marko @mpungy 23. Okt 2007, 17:06

Men to ne predstavla problema.... Dobi se album v katerega se slike lepijo....Nalepke se pa tut dobi.....prov za ta namen...ultra tanke nalepkice, k so obojestranske...daš 3 al pa 4 nalepke zadi na fotografijo in se pol sploh nč ne vid, kako je prlepleno....so pa že narezane in jih samo odlepuješ iz trakca, ki ga poteguješ iz škatlice....

Mogoče mal zakomplicirano napisano....Je pa res, da lepljenje ni za vsazga...jst tut nism biu, sam pol sm pa ta način probu, in zdej samo tega uporabljam...dobi se album in nalepkice od istega proizvajalca....ne spomnem se točen proizvajalca, k nism doma...sm dobu v foto asji....

Samo predlog...
 0   

Boštjan @Medodesign 23. Okt 2007, 18:02

Ja, tudi jaz sem se zdaj odločil za ta način. Saj kar gre, edino dosti lepljenja imam, pa se malo vleče. Ampak uspelo mi bo, naslednjič pa bolj pazljivo pri naročanju formata thumbsup
Aja, nalepke in album pa so znamke HENZO.
Hvala in LP
 0   

chips @chips 23. Okt 2007, 18:52

No, 400 fotk rocno lepit je kar samomor.... Saj obstajajo albumi 11x15....dobis jih recimo v Intersparu med drugim.
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Boštjan @Medodesign 23. Okt 2007, 22:10

Sem iskal album tudi v Sparu pa nimajo. 10x15 pa kolikor hočeš. Tudi v bolj strokovnih trgovinah so mi zatrdili, da se ga ne da dobit. Žal. cry
 0   

Ales @selanabel 24. Okt 2007, 11:44

Kje pa se da dobiti omenjene nalepke?
Hvala.
 0   

Boštjan @Medodesign 25. Okt 2007, 01:33

Po mojem po vseh bolje založenih foto trgovinah. Osebno sem jih skupaj z albumom dobil v Foto Seni v Mozirju v Tušu. Cena = 2.4€ za škatlico s 500 malimi nalepkami. Torej za cirka 125 slik. idea
 0   

sanja @sanja 3. Nov 2007, 10:39

z zagotovostjo ti lahko trdim da jih imajo v bolsjih foto trgovinah
v ljubljani sm ga vidla v fotogradu na miklosicevi, v celju pa v foto liku v sparu

pa po mojem bi se nasli se kje thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati