0   

Uroš Uršej @Lucifix 21. Okt 2007, 01:32

Ker pri tako obsežnih prenovah čisto brez težav nikoli ne gre, bi vas za konec še prosili, da nam ob odkritju morebitne napake na strani, spročite v tej temi.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 21. Okt 2007, 03:41

Ker na domačem računalniku nimam naloženega Internet Explorerja 6, domnevam, da bodo imeli uporabniki le-tega težave pri prikazovanju desnega stolpca na beli podlagi.

Ura je že skoraj 5, tako da grem spat, jutri pa malo strpnosti, saj mi lahko privoščite malce spanca thumbsup
 0   

Aleš @lial 21. Okt 2007, 05:45

Pri hitrem pregledu v brskalnikih, ki jih sam uporabljam kakor referenčne za uporabnost narejenih strani (IE6, IE7, Opera 8, Opera 9.24, Mozilla 1.1 in Firefox 2.0) ni videti kakšnih večjih razlik razen v vrsti pisav, kar pa je običajno.
Tako da imam samo eno pripombo: pri vrstici 'hitri odgovor' bi lahko bilo obvestilo o številu znakov, vrže te ven brez opozorila...

Sicer pa čestitke za opravljeno delo!

LP

Aleš
 0   

Aleš Horvat @Aky 21. Okt 2007, 07:23

lial je napisal/a:
Pri hitrem pregledu v brskalnikih, ki jih sam uporabljam kakor referenčne za uporabnost narejenih strani (IE6, IE7, Opera 8, Opera 9.24, Mozilla 1.1 in Firefox 2.0) ni videti kakšnih večjih razlik razen v vrsti pisav, kar pa je običajno.

Razen v Mozilli (moja verzija 1.7.12), kjer je postavitev podrta.

A.
 0   

Maja @Majchy 21. Okt 2007, 08:14

Še vedno se ne da spremeniti fotoaparata v profilu in ne da se nastavit avatarja. no

Drugače pa čestitke za prenovo! smile
 0   

Aleš @lial 21. Okt 2007, 08:20

Aky je napisal/a:

Razen v Mozilli (moja verzija 1.7.12), kjer je postavitev podrta.
A.

Kaj se podira? Sem še enkrat poskusil iz Mozille 1.4.1 in ni videti kakšne podrtije. je pa res, da se iz Mozille ne da uporabiti 'hitrega sporočila'. Ne dela.

LP
 0   

Alien @Alien 21. Okt 2007, 08:51

"Preglej zadnje objave" me ne vrže na zadnjo objavo ampak na vrh zadnje strani.
Za hitri odgovor pa tudi pri meni ni prostora za pisat.
No, pa avatarja mi ne rata naložit.
IE7.
 0   

jan @jan_p 21. Okt 2007, 09:06

ko jst poste pišem sploh ne vidm kaj pišem biggrin
 0   

andyz @andyz 21. Okt 2007, 09:16

Za kritike bo še čas, ker je toliko sprememb, se moramo še navaditi. Stara verzija ni bila slaba, kako bo pa ta, bomo videli.
andyz
 0   

andyz @andyz 21. Okt 2007, 09:22

Nekaj že lahko rečem, zadeva deluje dvakrat počasneje!
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 21. Okt 2007, 09:35

moti me da vriskač izginja bigeek bigeek bigeek
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Primož @Zebdi 21. Okt 2007, 11:15

Hehe, če imam vklopljen Adblock Plus v Ognjeni lisički, je čisto podrta stran. Precej zanimivo, glede na to, da sem ga imel vedno vklopljenega, četudi nisem šel blokirat oglasov na tej strani. No ja, bomo pač izklopli na tej strani, pa bo grin
 0   

abo01 @abo01 21. Okt 2007, 11:55

Emm. ne vem, ampak v Firefox 2.0.0.7 imam skrajno čudno postavitev ...
 0   

abo01 @abo01 21. Okt 2007, 11:56

Emm. ne vem, ampak v Firefox 2.0.0.7 imam skrajno čudno postavitev ... aha, pomagal gornji nasvet. Sedaj je ok.
 0   

misfits @misfits 21. Okt 2007, 12:17

Zebdi je napisal/a:
Hehe, če imam vklopljen Adblock Plus v Ognjeni lisički, je čisto podrta stran. Precej zanimivo, glede na to, da sem ga imel vedno vklopljenega, četudi nisem šel blokirat oglasov na tej strani. No ja, bomo pač izklopli na tej strani, pa bo grin

kje se pa to nastavi, jaz ne najdem?
 0   

Matic Kos @MaticK 21. Okt 2007, 12:44

Vizuelno vse zlito skupaj v neko neurejeno maso, razmetano, fonti nekje ogromni drugje mini (podobno grafične ikone), oglasov oz. script na tone, stran se loada pocasi kot polz... prvi opazki po 10min uporabi. Tudi format popolnoma nelogicen, zakaj vse tako stisnjeno skupaj, kdo pa še ima 1024px monitor danes?
 0   

jan @jan_p 21. Okt 2007, 12:50

NO zdej pa vidm kaj pišem smile
 0   

roman @romeno 21. Okt 2007, 14:04

misfits je napisal/a:

kje se pa to nastavi, jaz ne najdem?

Če imaš adblock plus inštaliran v meniju orodja

LP Roman
 0   

rey_ @rey_ 21. Okt 2007, 14:15

V imeniku dnevnikov je manjša zmešnjava....sem objavil dva posta (Pazin, Mateja@17mm) in v imeniku dnevnikov je kot avtorja navedlo nekoga drugega...pa tudi kronološko jih je uvrstilo na napačno mesto (pred post od Olkija in Žiže).
 0   

bushman @bushman 21. Okt 2007, 15:13

Ne vem sicer, če je to v povezavi s prenovo, vendar se strani nalagajo počasneje, prepočasno.
Meni osebno bi bilo bolj všeč, da bi bila okna, ki so po novem na desni nazaj na levi, kot so že bila.
Drugače pa pri meni na IE 7.0 deluje vse b.p. Nova podoba posveži, ni kaj.
lpZ

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati