0   

Heretic @Heretic 28. Okt 2007, 13:53

Živjo!

Imam probleme z inštalacijo Logitech tipkovnice. Poveže se z usb-jem, XP jo zazna, vendar je ne poveže. stars BIOS jo zazna, tam deluje.
Kakšen predlog?

J sunny
 0   

Grega Podobnik @sajko 28. Okt 2007, 13:57

Si probal pritisnit "connect" na tipkovnici in sprejemniku? Mogoče rabiš driverje. Pri mate vem da je brezžična miška delovala le slučajno brez driverjev, potem ni bilo problemov.
[url]http://blog.grega.info[/url]
 0   

Heretic @Heretic 29. Okt 2007, 11:07

ne pomaga, windows je ne zazna, BIOS pa... bigeek driverjev pa tudi ni nikjer.
 0   

roman @romeno 29. Okt 2007, 12:59

Za katero tipkovnico pa se gre?
 0   

slavko @samotar1978 29. Okt 2007, 15:04

Po googlaj za gonilnike, ali pa probaj jo priključuti samo na računalnik, brez da ti kar koli inštaliraš, pa naj xp sami delajo. Če to ne pomaga pa še potem na roke inštaliraš gonilnike. Mal probavej s čem takim.
 0   

Heretic @Heretic 30. Okt 2007, 12:48

ok, tipkovnico drug računalnik zazna takoj no driverjev ne najdem nikjer na netu ( logitech ultrac premium)... xp je pa tud po daljšem času ne inštalira, JO ZAZNA - v taskbaru odpre da je našu nov hardware, tipkovnico... krrneeekii
 0   

roman @romeno 30. Okt 2007, 14:24

A se tipkovnica na računalniku na katerem deluje prikaže v oknu device manager pod poljem keyboards? Ker če se bi lahko poiskal driverje, ki jih tipkovnica tam uporablja in jih pod enako mapo prekopiral na tvoj računalnik. To ni preverjen način, ampak lahko bi delalo.

LP Roman
 0   

honza @honza 30. Okt 2007, 17:21

v Device Managerju odstrani vse USB naprave (USB root hub...) ter restartaj racunalnik, da jih winsi ponovno nalozijo. Meni je to pomagalo ko mi ni prepoznal USB kjuca.
 0   

Heretic @Heretic 30. Okt 2007, 19:55

@honza; naredil, ampak ne pomaga. v device manegerju mi javi, da je našel HID - tipkovnico, ampak da ni inštalirana.

@romeno; bom sprobal, ko se dokopljem do drugega računalnika.

očitno bom pa kar še enkrat nasnel winse. bi moralo verjetno pomagati. samo da najdem cd.. juhu.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati